
DITO speelt de klucht ‘n Opa um in te liesten’
ma 13 februari 2023 HardenbergToneelvereniging DITO uit Balkbrug brengt dit jaar ‘n Opa um in te liesten’ een klucht van drie bedrijven op de planken.
Het leven van Jan Stokvis is geen pretje. Hij is één van de bewoners van het bejaardentehuis De Zonnestraal. Volgens Jan kunnen ze het beter De Donderbui noemen. De directrice Amalia is er alleen maar op uit om zo veel mogelijk geld te verdienen. Jan heeft veel steun aan zijn kleindochter Sjoukje. Dat mag ook wel, want van zijn kinderen hoeft hij niks te verwachten. Hein en zijn vrouw Bea zijn kniepstuuvers en Jozef is een oplichter. Ook Job is één van de bewoners van het tehuis, een kameraad van Jan, maar in de war. De dove Tinie wil met Jan trouwen, tenminste zij denkt dat Jan haar gevraagd heeft. Sjoukje wil gaan samen wonen met haar vriend Sjoerd, een hardrocker en daar zitten Hein en Bea niet op te wachten. Zij hebben meer belang bij de handtekening onder het testament van Jan.
Voorstellingen
Op 11 maart speelt DITO in De Wiekelaar in Oudleusen, op 17 maart in Het Trefpunt in Balkbrug en op 25 maart in De Baron in Dedemsvaart. De voorstelling begint alle avonden om 20.00 uur. Entree is tien euro, inclusief een kopje koffie of thee. Kaartjes zijn te reserveren via telefoonnummers 06-15235859 of 06-27430091 of te verkrijgen bij de kassa.








