De kleppersjoelers met de gewonnen bekers.
De kleppersjoelers met de gewonnen bekers. Wim Kiwiet

Kleppersjoelers spelen eerste sjoelinterland

do 8 september 2022 Hardenberg

Vier leden van sjoelvereniging De Kleppersjoelers uit Hardenberg hebben zaterdag 3 september hun allereerste interland gesjoeld. Marissa en Jorn Tolsma maakten net als Gert en Nick Overweg deel uit van het Nederlandse sjoelteam. Er werd in Duitsland (dichtbij Oldenburg) gestreden tegen Duitsland en Frankrijk.

Ieder team bestond uit twintig personen. In Nederland wordt altijd op Schilte sjoelbakken gesjoeld, terwijl men in Duitsland altijd op Homas sjoelbakken sjoelt. Ondanks dit voordeel voor het thuisland wist Nederland met een gemiddelde van 133,34 toch de interland te winnen. Duitsland werd tweede met en gemiddelde score van 131,29, terwijl Frankrijk beslag legde op de derde plaats met een score van 117,52.

Voorzitter van het Oldtimer Festival Frens van 't Zand temidden van een aantal solexen. (Foto: Gert Stegeman)
“Oldtimer Festival is feest voor iedereen” Hardenberg 34 minuten geleden
Plaatselijk Belang Dedemsvaart nodigt haar leden uit voor de ALV.
Plaatselijk Belang Dedemsvaart vergaderd en neemt afscheid van voorzitter. Nieuws Ingezonden 11 uur geleden
Een steuntje in de rug
Een roos met een boodschap! Nieuws Ingezonden 17 uur geleden
Afbeelding
Bijeenkomst: Gewoon actief en gezond ouder worden Hardenberg 17 uur geleden
Wethouder Didy Dorrestijn met op de achtergrond de wethouders Alwin ter Rietstap en Alwin Mussche, die geen van allen terugkeren in het gemeentebestuur van Hardenberg.
“Ik haal er energie uit, en toch...” Hardenberg 18 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda