Vikings U12 in actie tegen de Falcons U12.
Vikings U12 in actie tegen de Falcons U12. Social media team Vikings Hardenberg.

Goede start 2e seizoenshelft voor Vikings U12

za 17 januari 2026 Hardenberg Ingezonden

Vrijdagavond 16 Januari speelden de jonge U12 basketballers van de Vikings hun eerste wedstrijd van de 2e seizoenshelft.
In een behoorlijk volle sporthal de Kamp namen ze het op tegen de Falcons uit Hoogeveen.
Eerder in het seizoen waren beide team elkaar ook al tegen gekomen en dus wisten ze aardig van elkaar wat te verwachten.

De Hardenbergers kenden een sterke start door met snelle aanvallen en 1 op 1 acties langs de verdediging van de Falcons te dribbelen, dit zorgde ervoor dat er na de 1e periode een 10-0 stand op het scorebord stond.
In de 2e periode wist het team uit Hoogeveen wel van de nul af te komen maar liepen de Vikings nog steeds uit.
De coaches van de Vikings besloten daarop om meer de focus te leggen op het positiespel in plaats van alleen maar de snelle aanval, dit pikte het team dan ook aardig goed op.
Beide team gingen de rust in met een tussenstand van 28-10.
Na de pauze kwamen de Falcons iets terug in de wedstrijd maar doordat zij wat schoten misten en er goed door de Hardenbergers rebounds werden gepakt kwam de voorsprong niet in gevaar.
De 7e en 8e periode werd door de Vikings met goed samenspel en vrijlopen met overtuiging uitgespeeld en zo pakten de jonge basketballers van de U12 hun eerste overwinning in de nieuwe competitie.
De Vikings wonnen maar beide teams stapten blij en tevreden van het veld door de leuke en sportieve wedstrijd die ze hadden gehad.
Eindstand : 54 - 28.


Afbeelding
Joggem Moves gaat weer van start Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Nieuwbouw of verbouw? Keuze de Voorveghter komt dichterbij Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Paard te water bij Steile Oever in Ommen Ommen 3 uur geleden
Afbeelding
Lezing over ‘Sieraden door de eeuwen heen’ Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Leerlingen De Maat naar Prinsjesdag Hardenberg 8 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda