Afbeelding

Hoofdtrainer van der Weij blijft bij HHC

ma 8 december 2025 Hardenberg

Trainer René van der Weij heeft zijn contract met HHC Hardenberg verlengd. De 43-jarige oefenmeester kwam medio dit jaar over van SC Genemuiden en heeft het naar zijn zin bij de oranje-zwarten. Onder zijn leiding stond de club een tijd eerste in de Tweede Divisie, momenteel staat de ploeg op de derde plaats.

Van der Weij reageert trots: “Vanzelfsprekend ben ik heel erg blij met mijn contractverlenging. Ik vind HHC Hardenberg een mooie club die ambitieus is. De samenwerking met de club, de staf en mijn spelers is fantastisch. Het is voor mij als trainer heerlijk werken. We staan er goed voor en ik denk dat er genoeg is om voort op te borduren en door te bouwen naar nog mooiere dingen.”

Bert Nijboer, verantwoordelijk voor het eerste elftal: “We zijn als HHC Hardenberg heel blij met de voetbalvisie en spelopvatting van René van der Weij. Daarbij is hij een trainer die tussen zijn spelers staat en weet wat er speelt. Dat zorgt voor aantrekkelijk en mooi voetbal om naar te kijken, waarvoor het publiek naar De Boshoek komt.”

Afbeelding
Orgelconcert Twenterand 13 uur geleden
Afbeelding
Ommer Molendag op 1 augustus Ommen 17 uur geleden
Bridge
Uitslag Avereester ABC Bridgeclub Hardenberg 17 uur geleden
Afbeelding
Reizigersorganisatie Alma vindt maatregelen wenselijk na recente brandstichtingen bij station Vroomshoop Twenterand 19 uur geleden
Afbeelding
Skills Voetbaldagen sluiten zomervakantie af bij VV Bergentheim Hardenberg 21 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda