Afbeelding

10 JAAR BEAUTY BY DANIËLLE

wo 30 september 2026 Hardenberg

Tien jaar geleden begon Daniëlle Odink haar ondernemersavontuur. Wat ooit startte als een klein nagelsalonnetje aan huis, Beauty by Daniëlle, is in de afgelopen tien jaar uitgegroeid tot een prachtige, veelzijdige onderneming, Beauty House Lutten.
Met enthousiasme, creativiteit en vooral veel doorzettingsvermogen bouwde Daniëlle haar bedrijf stap voor stap uit. Na haar start aan huis verhuisde ze naar een ruimte die ze huurde bij een sportschool. Later kreeg haar salon opnieuw een groter jasje en vond ze een mooie plek bij een goede kennis, boven een kantoor.
Maar Daniëlle bleef dromen en kansen zien. Inmiddels heeft ze de grote stap gezet naar een eigen pand. Daar is niet alleen een sfeervolle salon gevestigd, maar ook een lifestyle-boetiek waar klanten terecht kunnen voor onder andere sieraden, kleding en parfum. Daarnaast beschikt de salon over verschillende werkplekken, waarvan de stoelen worden verhuurd. Hier kunt u voor verschillende behandelingen terecht, onder andere bij de nagelstyliste, wenkbrauwen epileren en verven, schoonheidsspecialiste, make-up advies en tanden bleken. Samen met de dames die deze stoelen huren vormt Beauty House Lutten nu een prachtig mooi team.
Wat begon met een kleine salon aan huis, is daarmee uitgegroeid tot een bruisende plek waar beauty, mode en gezelligheid samenkomen.
Tien jaar ondernemerschap betekent tien jaar hard werken, blijven investeren en steeds nieuwe mogelijkheden zien. Daniëlle mag dan ook met recht trots zijn op wat ze heeft opgebouwd. Tien jaar, een mooie mijlpaal om bij stil te staan. Op naar de volgende tien jaar!

Afbeelding
Voorbeschouwing MVV’69 - Mariënberg Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Lezing over ‘De hippiemoord’ Hardenberg 16 uur geleden
Afbeelding
Week van de Toegankelijkheid 2026 Hardenberg 17 uur geleden
Afbeelding
Update: N48 volledig afgesloten na dodelijk ongeluk tussen Balkbrug en Hoogeveen Hardenberg 18 uur geleden
Afbeelding
Onderhoud Tonnendijkbrug in Vroomshoop begonnen Twenterand 18 uur geleden
Deze Aziatische Geelpoot hoornaren vormen een gevaar.
Het gevaar van de Geelpoothoornaar Hardenberg 18 uur geleden
Afbeelding
Zomer in september: stel geniet aan de plas tussen honderden ganzen Hardenberg 19 uur geleden
Afbeelding
Een strijdvaardige boerin uit Sibculo Hardenberg 19 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda