Afbeelding

Schoolverlaters aan het werk

do 15 september 2022 Hardenberg

De Baalderborggroep heeft (weer) 2 jonge mensen een kans gegeven om bij activiteitencentrum de Koppeling in Hardenberg begeleid te werken. Vorige week werden de contracten in dit verband getekend met Yulin Oldenhinkel en Desiree Korterink.

Yulin en Desiree liepen via school stage bij de Koppeling, onderdeel van de Baalderborg Groep. Nu werken ze er met een salaris binnen Beschut Werken.

Dat is een initiatief van de gemeente Hardenberg, PRO Hardenberg en Larcom voor schoolverlaters waarvan is vastgesteld dat zij naar loonwaarde kunnen werken, maar dat (nog) wel in een aangepaste, prikkelarme omgeving moeten doen.

Afbeelding
Afbeelding
‘Gospel Zingen’ Twenterand 1 uur geleden
Afbeelding
Start met badminton Twenterand 2 uur geleden
Afbeelding
‘Plug-in’ bij Hervormde Kerk Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Hardenberg geeft nog geen harde garanties over windturbines Hardenberg 2 uur geleden
Tijdens de bekendmaking van de RaboClubsupport was het volle bak bij de hockeyclub in Hardenberg. (Foto: Gert Stegeman).
Veel blije gezichten bij Raboclubsupport Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Vakantiekinderfeest Twenterand 3 uur geleden
Afbeelding
Mariënberg wil goede reeks een vervolg geven tegen Kampen Hardenberg 4 uur geleden
Kids gaven het startsein voor de werkzaamheden in aanwezigheid van M. Schuurman (SKOT) en P.P. Rijnkels (Chrono Welluswijs).
Bouw Kindcentrum De Langewieke start Hardenberg 4 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda