Afbeelding

Lopen met Leergeld

wo 5 februari 2025 Twenterand

“Alle kinderen mogen meedoen” is de missie van Leergeld Twenterand. Meedoen op school, met sport, met cultuur en met welzijn. Daarom heeft Leergeld Twenterand contact gezocht met ‘De Halve van Vroomshoop’, een hardloopwedstrijd over verschillende afstanden. Voor kinderen uit gezinnen die het financieel lastig hebben zorgt Leergeld Twenterand ervoor dat de inschrijving betaald wordt, zodat ook deze kinderen kunnen meedoen. De wedstrijd wordt 16 maart gelopen.

Zo probeert Leergeld Twenterand op een breed gebied te helpen. Soms is het een fiets om naar school te gaan, soms is het zorgen voor zwemles of voetbalschoenen, dan weer een computer om huiswerk te maken. Leergeld kan een kind ook aanmelden voor bijvoorbeeld muziekles. Steeds komt er een intermediair van Leergeld bij de gezinnen thuis om te overleggen wat de behoeften van het kind zijn. Niemand hoeft naar een loket.

Informatie

En hulp vragen is makkelijk: bel naar de coördinator op telefoon 06-39743797 of vul een formulier in op https://www.leergeldtwenterand.nl. Op die website staat ook welke hulp allemaal mogelijk is. Vaak is dat meer dan je denkt.

Informatie over de halve van Vroomshoop staat op https://loopgroep-dezandstuve.nl. Iedereen kan meedoen, er is altijd een categorie die past. Er worden afstanden gelopen van 1,5 tot 21,1 km.

Afbeelding
Ontdek de driewielfiets in Hardenberg Hardenberg 1 minuut geleden
Afbeelding
Inschrijven voor een kavel in Leehoogte Hardenberg 43 minuten geleden
Tijdens de raadsvergadering werden vijftien schaduwfractieleden geïnstalleerd. (Foto: Gert Stegeman).
“Weinig nieuws in coalitieakkoord” Hardenberg 44 minuten geleden
Afbeelding
Alzheimer Café in teken van hulpmiddelen bij dementie Hardenberg 1 uur geleden
William  van Eeken in zijn achtertuin. (Foto: Gert Stegeman)
William van Eeken wil nog sneller Hardenberg 1 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda