Afbeelding

Boekenverkoop en autowassen

di 22 oktober 2024 Twenterand Ingezonden

Zaterdag 2 november is het weer zover. U kunt dan weer boeken kopen en uw auto laten wassen bij kerkelijk centrum Het Anker, Hoofdstraat 35, Vroomshoop.

De boekenverkoop is in de benedenzaal tussen 10.00 en 12.00 uur. In die uren kunt u ook boeken inleveren mits ze schoon en heel zijn. Het autowassen is op de parkeerplaats achter de kerk. Zie de verwijsborden aan de straat.

Op de eerste zaterdag in oktober was het gezellig druk. Veel mensen lieten de auto wassen en kwamen een kijkje nemen bij de boeken en omgekeerd. U was er niet bij? Jammer!!  Maar u krijgt een herkansing op 2 november. Laat deze kans niet voorbij gaan. Wij begroeten u graag bij de boekenverkoop en bij het autowassen.

Tot ziens.

Afbeelding
Over oude racemotoren, wat een hobby! Hardenberg 11 minuten geleden
Afbeelding
Run op verkoeling in het Vechtdal Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Twenterand blikt terug op 2025. Veel bereikt voor inwoners in financieel uitdagend jaar Twenterand 2 uur geleden
Afbeelding
Sail Hardenberg maakt indrukwekkend debuut met historische tewaterlating Vechtzomp Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Ommen ziet af van verdere plannen voor combibaan Ommen 4 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda