Afbeelding

‘Actieve Ontmoeting’ in Westerhaar

do 22 augustus 2024 Twenterand

In navolging van de succesvolle actie in Den Ham start ook in de kernen Westerhaar-Vriezenveensewijk en Vriezenveen het project  ‘In Balans met Actieve Ontmoeting’. Men kan zich hiervoor nu aanmelden. 

Dit project combineert bij inwoners vanaf 65 jaar ontmoeten, gezonde voeding en het voorkomen van vallen (valpreventie).

Inmiddels is dit project al volop aan de gang in Den Ham. Er is een groep van 12 deelnemers gestart en even zoveel deelnemers staan op de wachtlijst voor locatie Den Ham. De opgedane ervaringen resulteren voor de deelnemers in het uitbreiden van sociale contacten en groepsgevoel creëren. Dit leidt weer tot nieuwe verbindingen. Alles bij elkaar bevordert dit project een gezonde levensstijl.

Het programma in Westerhaar en Vriezenveen bestaat uit een informatiebijeenkomst en 10 trainingen, waarbij er drie toepasselijke cursussen rondom de trainingen worden aangeboden. In Vriezenveen wordt gestart met een inloop op 10 september om 9.30 uur met een informatiebijeenkomst locatie Leefrijk, Oosteinde 11.
In Westerhaar-Vriezenveensewijk is de start op 20 september om 13.30 uur met een informatiebijeenkomst en testmoment in Kulturhus De Klaampe, Beeklaan 1.

In de kern Vroomshoop zal het project in oktober of november starten.

Inwoners vanaf 65 jaar of degene met zorgen rondom bijvoorbeeld van valrisico kunnen zich aanmelden. Mail naar slamberink@zorgsaamtwenterand.nl of bel 0546 – 481 456.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Voorzitter van het Oldtimer Festival Frens van 't Zand temidden van een aantal solexen. (Foto: Gert Stegeman)
“Oldtimer Festival is feest voor iedereen” Hardenberg 1 uur geleden
Plaatselijk Belang Dedemsvaart nodigt haar leden uit voor de ALV.
Plaatselijk Belang Dedemsvaart vergaderd en neemt afscheid van voorzitter. Nieuws Ingezonden 12 uur geleden
Een steuntje in de rug
Een roos met een boodschap! Nieuws Ingezonden 17 uur geleden
Afbeelding
Bijeenkomst: Gewoon actief en gezond ouder worden Hardenberg 18 uur geleden
Wethouder Didy Dorrestijn met op de achtergrond de wethouders Alwin ter Rietstap en Alwin Mussche, die geen van allen terugkeren in het gemeentebestuur van Hardenberg.
“Ik haal er energie uit, en toch...” Hardenberg 19 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda