
Het Alzheimer Café Twenterand houdt op Woensdag 15 mei weer een thema-avond. Het onderwerp deze avond is: “Dementie en technologie”
wo 1 mei 2024 Twenterand IngezondenTechnologie en technologische hulpmiddelen kunnen bijdragen aan veiliger thuis wonen voor mensen met dementie. Je kunt denken aan de bekende hulpmiddelen, zoals rookmelders, maar ook aan moderne apparaten als GPS met alarmknop. Goede en handige hulpmiddelen kunnen de kwaliteit van leven met dementie verhogen en de familie ontlasten. Er komen steeds meer apparaten. Wat voor handige hulpmiddelen zijn er zoal? Wat heb je eraan? Waar let je op om een goede keuze te maken? Wanneer en voor wie is het geschikt? Tijdens de bijeenkomst vertellen we graag welke hulpmiddelen er zijn en in welke situatie die gebruikt kunnen worden.
U bent van harte welkom deze avond om hier samen over te praten, de koffie staat klaar.
De tijd is van 19.30 – 21.00 uur.
Locatie: De Zandstuwe Dennenweg 11 Den Ham
De zaal is open vanaf 19.15 uur.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Anita Stroot van Evenmens Twenterand via: astroot@evenmens.nl of telefoonnummer: 0546-898 372.
Meer informatie is te vinden op de website: www.evenmens.nl






