Afbeelding

Het Alzheimer Café Twenterand houdt op Woensdag 15 mei weer een thema-avond. Het onderwerp deze avond is: “Dementie en technologie”

wo 1 mei 2024 Twenterand Ingezonden

Technologie en technologische hulpmiddelen kunnen bijdragen aan veiliger thuis wonen voor mensen met dementie. Je kunt denken aan de bekende hulpmiddelen, zoals rookmelders, maar ook aan moderne apparaten als GPS met alarmknop. Goede en handige hulpmiddelen kunnen de kwaliteit van leven met dementie verhogen en de familie ontlasten. Er komen steeds meer apparaten. Wat voor handige hulpmiddelen zijn er zoal? Wat heb je eraan? Waar let je op om een goede keuze te maken? Wanneer en voor wie is het geschikt? Tijdens de bijeenkomst vertellen we graag welke hulpmiddelen er zijn en in welke situatie die gebruikt kunnen worden. 

U bent van harte welkom deze avond om hier samen over te praten, de koffie staat klaar.

De tijd is van 19.30 – 21.00 uur.

Locatie: De Zandstuwe Dennenweg 11 Den Ham

De zaal is open vanaf 19.15 uur.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Anita Stroot van Evenmens Twenterand via: astroot@evenmens.nl of telefoonnummer: 0546-898 372.

Meer informatie is te vinden op de website: www.evenmens.nl

Lynn Meier onderweg (foto Explora.cc)
Lynn Meier overwint Trans Balkan Race Hardenberg 25 minuten geleden
Als blijk van waardering werd Albert Smit verrast met de speciale jubileumattentie van de KNLTB. (Foto: Gert Stegeman)
Tennisvereniging De Krim viert jubileum Hardenberg 36 minuten geleden
Huidige Valckx & Van Kouteren orgel
Zangavond ter afscheid van orgel Hessenwegkerk Ingezonden Ingezonden 1 uur geleden
Afbeelding
Zomer vol avontuur op ‘Op ons Boerenerf ’ Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
CSI Ommen: Voor lokaal talent, internationale topruiters en veel publiek Ommen 4 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda