Afbeelding
G. Brokelman

Henk en Jennie Pierik 60 jaar getrouwd

do 2 september 2021 Twenterand

Woensdag 1 september vierde Henk Pierik, 84 jaar en Jennie Lucas, 83 jaar hun 60-jarig huwelijksjubileum. Burgemeester Hans Broekhuizen kwam naar Vroomshoop om het briljanten bruidspaar te feliciteren.

Het echtpaar trouwde in 1961 in het stadhuis van Den Ham. Het huwelijk werd gezegend met twee dochters, een zoon, vier kleinkinderen en twee achterkleinkinderen. 

Henk Pierik werd geboren in Den Ham en groeide op in een gezin met drie kinderen. Ruim 30 jaar werd onder andere de guldens verdiend bij de Twentse Draadproducten. 

Jennie Lucas werd geboren in Vroomshoop als tweede telg in een gezin met drie kinderen. Haar eerste werkgever werd Jansen en Tilanus en hierna volgde Sio een speelgoedmaker in Vroomshoop. Nu woont het paar al vijftig jaar met veel plezier aan de Prinsenkamp.

Groot gat in dak na blikseminslag, afgedekt met plastic
Blikseminslag veroorzaakt dakbrand in woning in Baalder Hardenberg 4 uur geleden
Hervormde kerk aan de Brink te Den Ham
Klein concert in den Ham Twenterand 4 uur geleden
Afbeelding
Loshangende takken zorgen voor wegafsluiting in Dedemsvaart Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Landelijke Open Imkerijdagen in Ommen: neem een kijkje in de wereld van de honingbij Ommen gisteren
Afbeelding
Natuurschilderij maken Hardenberg 27 jun, 14:40
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda