Afbeelding
G. Brokelman

Henk en Jennie Pierik 60 jaar getrouwd

do 2 september 2021 Twenterand

Woensdag 1 september vierde Henk Pierik, 84 jaar en Jennie Lucas, 83 jaar hun 60-jarig huwelijksjubileum. Burgemeester Hans Broekhuizen kwam naar Vroomshoop om het briljanten bruidspaar te feliciteren.

Het echtpaar trouwde in 1961 in het stadhuis van Den Ham. Het huwelijk werd gezegend met twee dochters, een zoon, vier kleinkinderen en twee achterkleinkinderen. 

Henk Pierik werd geboren in Den Ham en groeide op in een gezin met drie kinderen. Ruim 30 jaar werd onder andere de guldens verdiend bij de Twentse Draadproducten. 

Jennie Lucas werd geboren in Vroomshoop als tweede telg in een gezin met drie kinderen. Haar eerste werkgever werd Jansen en Tilanus en hierna volgde Sio een speelgoedmaker in Vroomshoop. Nu woont het paar al vijftig jaar met veel plezier aan de Prinsenkamp.

Julia Koop is een jong talent met een passie voor acteren
Jong acteertalent Julia Koop Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Spelweek Ommen na halve eeuw nog schot in de roos Hardenberg 10 uur geleden
Afbeelding
Gemeente wil dichter bij de boer staan Hardenberg 10 uur geleden
Xavèr Slot en Lennard de Leeuw kijken uit naar de derde klasse.
Hardenberg’85 in de onbekende 3de klasse Hardenberg 11 uur geleden
Afbeelding
Marcel Hensema in Bostheater Hardenberg 13 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda