
Geerdijkbrug dicht in oktober
do 9 oktober 2025 TwenterandDe Geerdijkbrug is dicht voor al het wegverkeer van 16 oktober tot en met 24 oktober 2025. Dan vindt onderhoud plaats aan de brug. In het weekend van 18 en 19 oktober is de brug wel open voor wegverkeer.
In opdracht van provincie Overijssel vervangt aannemer SPIE bij de Geerdijkbrug onder andere de elektrische bediening en plaatsen zij camera’s en een bliksemafleiding. Na de werkzaamheden is er minder kans op storing.
De omleidingsroute staat duidelijk met borden aangegeven. De omleidingsroute staat ook op de website van provincie Overijssel: www.overijssel.nl/kanaal-adh. Onder het blokje Onderhoud Bruggen en sluis.
Onderhoud bruggen
Het onderhoud aan de Geerdijkbrug maakt onderdeel uit van het onderhoud aan alle bruggen en sluis dat de provincie doet in 2025 en 2026. In 2025 vindt onderhoud plaats aan de Vriezenveenbrug, Geerdijkbrug, Beerzerbrug en Kloosterdijkbrug. In 2026 vindt onderhoud plaats aan de Brug Daarlerveen, Brug Bergentheim, Brug Emtenbroekerdijk, Hoogenwegbrug, Grote Puntbrug, Tonnendijkbrug, Brug Aadorp en de Sluis Aadorp.
Vragen
Heeft u vragen dan kunt u contact opnemen met het Overijssel Loket via de mail: overijsselloket@overijssel.nl of bellen met 038-499 88 99.








