Afbeelding

De rode en groene duim uitgedeeld door de PvdA GroenLinks Twenterand

ma 30 juni 2025 Twenterand

Op woensdag 25 juni zijn door PvdA GroenLinks de rode en groene duim uitgereikt voor sociale en duurzame initiatieven die er toe doen in Twenterand.

In Twenterand gebeurt al veel. Er zijn inwoners en organisaties die anderen ondersteunen die het moeilijk hebben en niet mee kunnen komen. Er zijn ook inwoners en organisaties bezig met het milieu en de natuur. Voor een sociale en duurzame gemeente. Die activiteiten en initiatieven wil PvdA GroenLinks Twenterand steunen door het geven van een rode duim voor een sociaal initiatief en een groene duim voor een duurzaam initiatief. Dit is gebeurt op woensdag 25 juni in Het Punt in Vroomshoop. Alle genomineerden waren aanwezig en hebben een presentatie gehouden met veel passie. De genomineerden voor de rode duim waren VluchtelingenWerk Twenterand, de Dorpsraad Vroomshoop en Buurtbemiddeling Twenterand. Voor de groene duim waren de nominaties de KNNV, Staatsbosbeheer en de Scouting Admiraal Kruys. Aan het eind van de avond ging de rode duim naar de Dorpsraad Vroomshoop met hun tomeloze inzet voor het dorp Vroomshoop en de groene duim naar de Koninklijke Nederlandse Natuurhistorische Vereniging Vriezenveen met hun inzet voor behoud en ontwikkeling van de natuur.

Het sfeervolle openluchttheater in het Gramsberger Bosje.
Het Bostheater Gramsbergen: 9 voorstellingen in het groen Nieuws Ingezonden 22 minuten geleden
Afbeelding
Grote natuurbrand in bosgebied bij Den Ham Twenterand 24 minuten geleden
Afbeelding
Als een evenement als de City Run stopt, is dat geen incident Hardenberg 3 uur geleden
De acteurs Henk Reefman en Truus Kassies vinden tijdens de decorbouw nog tijd om samen de rollentekst even door te nemen. (Foto: Harrie Kruiper).
45 Jaar toneelervaring komt boven drijven Hardenberg 4 uur geleden
Docente Hilde Conen geeft training examenvrees op De Nieuwe Veste in Hardenberg. (Foto: Gert Stegeman).
Hilde Conen geeft training examenvrees Hardenberg 4 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda