Afbeelding

Wie nomineer jij voor de Overijsselse Vrijwilligersprijs 2023 in Ommen?

vr 25 augustus 2023 Ommen

Ook dit jaar organiseert het Vrijwilligerspunt Ommen in samenwerking met haar partners de Overijsselse Vrijwilligersprijs. Inwoners uit de gemeente Ommen kunnen een vrijwilliger, een groep vrijwilligers of een vrijwilligersinitiatief aanmelden voor deze prijs. De drie winnaars ontvangen dit najaar uit handen van een provinciaal statenlid de Overijsselse Vrijwilligersprijs en worden daarmee gewaardeerd voor hun inzet. 

Meld vóór 15 september a.s. een vrijwilliger, een vrijwilligersorganisatie, een initiatief of vrijwilligersproject bij ons aan. Dat kan die ene vrijwilliger zijn die zich al jaren onmisbaar maakt. Of een groep vrijwilligers die voor de buurt het verschil heeft gemaakt. Of een vereniging of organisatie die op vrijwillige basis veel voor anderen heeft betekend. Denk hierbij ook zeker aan jongeren!

Eerdere winnaars waren bijvoorbeeld vrijwilliger bij een zorginstelling, initiatiefnemers van ontmoetingsactiviteiten en mensen die zich inzetten voor de buurt of kwetsbare burgers.

Wie je kiest is helemaal vrij, er zijn geen criteria vastgelegd. Wél ontvangen we graag een onderbouwing waarom juist deze vrijwilliger of initiatief genomineerd moeten worden en een omschrijving van het vrijwilligerswerk. Kortom, waarom jullie vinden dat deze persoon of initiatief waardering verdient en in aanmerking komt voor de Overijsselse Vrijwilligersprijs.

Je kunt je nominatie inclusief onderbouwing doorgeven via www.vrijwilligerspunt.nl/nieuws of vóór 15 september a.s. een mail inclusief de onderbouwing te sturen naar vrijwilligerspuntommen@wijz.nu  Voor meer informatie bel naar telefoonnummer 0529-712500 of stuur een email naar bovenstaand emailadres. Over de uitslag en toekenning van de prijzen kan niet worden gecorrespondeerd. 

Afbeelding
Project de ‘Dode Hoek’ van start Hardenberg 16 uur geleden
Afbeelding
Hardenberg krijgt meer regie bij Housing First Hardenberg 17 uur geleden
Afbeelding
Vijf fracties willen duidelijkheid over gevolgen netcongestie Hardenberg 18 uur geleden
Afbeelding
Mariënberg zegeviert over Wijthmen Hardenberg 19 uur geleden
Afbeelding
Vernieuwde aula Slagharen is een feit Hardenberg 19 uur geleden
Vrouwen HHC begin goed aan de competitie. (Foto: Gert Stegeman)
Sterke start HHC vrouwen Hardenberg 21 uur geleden
Sharon de Weerd en Tom Odink met een cheque. (Foto: Gert Stegeman)
Sharon de Weerd en haar Banthumloop Hardenberg 22 uur geleden
Popkoor X-Cream met links Roon Staal op piano.
X-Cream in Brigittakerk Hardenberg 22 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda