Afbeelding

Boerenmarkt Vilsteren

zo 14 mei 2023 Ommen

Zaterdag 20 mei pakt de Boerenmarkt Vilsteren weer groots uit. Er is een keur aan heerlijke en eerlijke producten te vinden. Extra aandacht zal er zijn voor de asperges, en de eerste graskaas wordt om 12.00 aangesneden. Er komt ook een speciale actie voor de egelopvang van Laarbrug, de egels hebben een nieuw onderkomen nodig.

Het belooft weer een gezellige markt te worden; er is ambachtelijk brood, zuivel, groente, worst, kruiden, koek, kaas, hartige taart, wijn, bier, chutney, meel, vlees en vis, jam maar vooral gezelligheid. U bent van 11.00 tot 16.00 uur van harte welkom op de Boerenmarkt Vilsteren. Boerenmarkt Vilsteren wordt elke derde zaterdag van de maand gehouden van 11.00 tot 16.00 uur. Zie voor meer informatie en de lijst van deelnemers www.landgoedvilsteren.nl En voor de laatste nieuwtjes kunt u het volgen op facebook en twitter.

Voorzitter van het Oldtimer Festival Frens van 't Zand temidden van een aantal solexen. (Foto: Gert Stegeman)
“Oldtimer Festival is feest voor iedereen” Hardenberg 2 uur geleden
Plaatselijk Belang Dedemsvaart nodigt haar leden uit voor de ALV.
Plaatselijk Belang Dedemsvaart vergaderd en neemt afscheid van voorzitter. Nieuws Ingezonden 13 uur geleden
Een steuntje in de rug
Een roos met een boodschap! Nieuws Ingezonden 19 uur geleden
Afbeelding
Bijeenkomst: Gewoon actief en gezond ouder worden Hardenberg 19 uur geleden
Wethouder Didy Dorrestijn met op de achtergrond de wethouders Alwin ter Rietstap en Alwin Mussche, die geen van allen terugkeren in het gemeentebestuur van Hardenberg.
“Ik haal er energie uit, en toch...” Hardenberg 20 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda