Afbeelding

OV-ambassadeur helpt 55-plussers bij het reizen met het Openbaar Vervoer

wo 21 september 2022 Ommen

Op donderdag 6 oktober zijn van 10.00 - 11.30 uur OV-ambassadeurs aanwezig in de Bibliotheek Ommen om een ieder te helpen bij het reizen met het Openbaar Vervoer. Reizen met het openbaar vervoer moet voor iedereen toegankelijk en makkelijk zijn, vinden provincies Overijssel, Gelderland en Flevoland. Daarom gaan OV-ambassadeurs nu advies en tips geven over het reizen per trein of bus aan 55-plussers. Op locatie, telefonisch én online. 

Inloopspreekuur


OV-ambassadeurs zijn vrijwilligers die het reizen met het openbaar vervoer gewend zijn. Zij helpen leeftijdsgenoten graag het gemak van het openbaar vervoer ervaren. Tijdens de maandelijkse inloopspreekuren op locaties in Overijssel, Gelderland en Flevoland geven OV-ambassadeurs uitleg en beantwoorden OV-vragen.? Een bezoek aan familie of bekenden, dat uitgestelde museumbezoek of die controle-afspraak bij het ziekenhuis met bus of trein blijkt dan makkelijker dan gedacht.  

Telefonisch spreekuur

Voor wie graag telefonisch antwoord wil, kan bellen met een OV-ambassadeurs tijdens het telefonisch spreekuur. Dagelijks zitten OV-ambassadeurs klaar om OV-vragen te beantwoorden. Zij zijn bereikbaar op: 038-303 7010. Maandag- t/m vrijdagochtend van 10.00 tot 12.00 uur; Dinsdag- en donderdagmiddag van 13.30 tot 15.00 uur; Maandag- en woensdagavond van 18.30 tot 20.00 uur. Voor meer informatie en alle activiteiten: www.ervaarhetov.nl/ov-ambassadeur.  

Afbeelding
Partij voor Twenterand wil uitleg over aankoop chalets Twenterand 1 uur geleden
Afbeelding
Ommenaren voelen zich overwegend veilig Ommen 5 uur geleden
Afbeelding
Gemeente vraagt kabinet in regionale brief om heldere en uitvoerbare stikstofmaatregelen Ommen 5 uur geleden
Afbeelding
CDA wil Nederlandse vlag alsnog in raadzaal Hardenberg Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Hardenberg gaat bouwen Hardenberg 6 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda