Afbeelding

Niet Aangeboren Hersenletsel (NAH) Café Vechtdal

za 10 mei 2025 Ommen

Op dinsdag 27 mei wordt er een NAH Café gehouden in Zalencentrum De Kern, Bouwstraat 23  in Ommen. Ze starten om 10.00 uur  (inloop vanaf 9.30 uur) en het programma duurt tot ongeveer 11.30 uur. Niet aangeboren hersenletsel kan onder andere ontstaan na een beroerte, ongeval, hersentumor, hersenschade door reanimatie, MS of een ziekte.

Het thema deze ochtend is ‘Energie en vermoeidheid’. Vermoeidheid en gebrek aan energie kunnen het dagelijkse leven behoorlijk beïnvloeden. Tijdens deze ochtend gaan ze samen in op dit belangrijke thema. Er is genoeg ruimte om ook eigen ervaringen te delen en vragen te stellen.

Het NAH Café is bedoeld voor mensen met NAH, hun partners, mantelzorgers, familie, vrienden en andere belangstellenden. Toegang, koffie en thee zijn gratis. Voor vragen en aanmelden kunt u terecht bij Steunpunt Mantelzorg via steunpuntmantelzorg@carinova.nl of via telefoonnummer 0570-518185.

Afbeelding
Inschrijven voor een kavel in Leehoogte Hardenberg 21 minuten geleden
Tijdens de raadsvergadering werden vijftien schaduwfractieleden geïnstalleerd. (Foto: Gert Stegeman).
“Weinig nieuws in coalitieakkoord” Hardenberg 22 minuten geleden
Afbeelding
Alzheimer Café in teken van hulpmiddelen bij dementie Hardenberg 48 minuten geleden
William  van Eeken in zijn achtertuin. (Foto: Gert Stegeman)
William van Eeken wil nog sneller Hardenberg 57 minuten geleden
Afbeelding
Samen naar de top voor KWF Hardenberg 58 minuten geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda