Concertseizoen weer begonnen

vr 7 september 2018 Nieuws

Het concertseizoen van de Stichting Kamermuziek Oud Avereest is weer begonnen! SKOA biedt ook dit seizoen weer acht concerten in de Reestkerk in Oud Avereest, elke derde zondag van de maand van september tot en met april.

Zoals altijd kunt u genieten van een aantrekkelijke variatie in ensembles en solisten. Een hoogtepunt is ongetwijfeld het optreden van Wishfull Singing in maart, maar ook een uitvoering van de Goldbergvariaties van Bach door het Rubens Consort is een must voor de liefhebber, evenals liederen van Schubert e.a. door sopraan met gitaarbegeleiding door het duo Rosemont.

Het eerste concert van dit seizoen vindt plaats op zondag 16 september. Dan treden er zelfs twee ensembles op, te weten het pianoduo Tamara Laverman en Hanke Scheffer en nog een pianoduo, Mateo Barbagelata en Pablo Alonso, allen masterstudenten van het Artez conservatorium

Beide ensembles zijn prijswinnaars van het Kamermuziekconcours van het Artez conservatorium in Zwolle.

Voor de pauze speelt het duo Laverman Scheffer werken van Schubert, Feldman en Ligeti. Na de pauze spelen Mateo en Pablo de sonate KV 521 van Mozart, waarna het concert spectaculair wordt besloten met de Danse Macabre van Saint Saens.

Kom op zondag 16 september om 15.00 uur genieten van deze jonge topmusici-in-de-dop. De kerk is open vanaf 14.30 uur. De toegangsprijs bedraagt 13,50 euro, inclusief koffie of thee in de pauze. Tot 18 jaar gratis toegang.

Afbeelding
Hooibalen in brand in weiland bij Kloosterhaar Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Brandweer rukt uit voor meerdere branden bij station Vroomshoop Twenterand 5 uur geleden
Afbeelding
Autisme Café Hardenberg 18 uur geleden
Afbeelding
Wethouder opent Woeste Grond Fietsroute Twenterand 22 uur geleden
Afbeelding
Zinderende zomeravond in Bostheater Ommen gisteren
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda