
Alzheimer Café
do 13 maart 2025 HardenbergIn Wijksteunpunt De Schout aan de Schoutenhof 27 in Hardenberg wordt op dinsdag 18 maart Alzheimer Café gehouden. De bijeenkomsten van het Alzheimer Café in Hardenberg zijn dit jaar ’s ochtends. Vanaf 9.30 is iedereen welkom. Om 10.00 uur start het programma en de bijeenkomst eindigt rond 11.30 uur.
Eropuit gaan met (een naaste met) dementie kan een uitdaging zijn, maar het is niet onmogelijk. Tijdens de bijeenkomst op 18 maart komen praktische tips en voorbeelden aan de orde om toch fijn en onbezorgd eropuit of op vakantie te gaan. Uiteraard is er ook ruimte om eigen ervaringen te delen en vragen te stellen.
Het Alzheimer Café is bedoeld voor mensen met (beginnende) dementie, hun partners, familieleden en andere belangstellenden. Toegang, koffie en thee zijn gratis. Voor vragen kan er direct contact worden opgenomen met de mantelzorgconsulent via tel.: 0570-518185.








