
Een project met impact
ma 9 december 2024 Hardenberg“Overweldigend!” zegt Jan Altena van camping ‘De Klimberg’. “Wat een ontzettend mooi resultaat!” Afgelopen jaar werd er op de camping van Jan en Anita actie gevoerd voor het babyboxproject van Mission Possible. In onder andere Bulgarije worden deze dozen met babyspullen, luiers en hygiënemateriaal uitgedeeld aan de allerarmsten. De box bevat benodigdheden voor het eerste half jaar voor moeder en kind. Een project wat Jan en Anita aansprak omdat het zo lekker concreet is. Voor 50 euro kun je 1 box ‘kopen’. Door alle gasten gezamenlijk zijn er 162 babyboxen gesponsord, een bedrag van 8131 euro.
Elk jaar wordt er op de camping actie gevoerd voor een goed doel. Dit doen Jan en Anita omdat ze het belangrijk vinden om iets van hun eigen achtergrond te delen met hun gasten. ‘We zijn gewend om iets van onze overvloed te delen met mensen die het minder hebben, en we willen onze gasten ook die kans geven.’ Er werden verschillende acties gehouden voor het goede doel tijdens het campingseizoen. Zo zijn er luchtballonnen opgelaten, waarvoor kaarten gekocht konden worden. Er is gecollecteerd tijdens de zondagavondzangdiensten. Kinderen hebben armbandjes geknutseld en verkocht. En er werden spontaan giften afgegeven aan de receptie. ‘We wisten wel dat dit project goed leefde onder de gasten, ook doordat Mission Possible veel en positief aanwezig was op de camping, maar zo’n opbrengst hebben we nog niet eerder meegemaakt’ vertelt Jan.
Komende maart gaan Jan en Anita mee naar Bulgarije om zelf een aantal van deze babyboxen uit te delen en echt de impact van deze babyboxen met eigen ogen te zien. ‘Geweldig mooi, daar kijken we naar uit, om het echt met eigen ogen te gaan zien!’
Wil je meer weten over het babyboxproject? Kijk dan op www.missionpossible.nl.




