
Klootschietvereniging de Kornuiten viert reünie na 10 jaar
ma 25 november 2024 Hardenberg IngezondenHARDENBERG – Klootschietvereniging de Kornuiten uit Hardenberg organiseert aanstaande zaterdag een bijzondere reünie voor alle leden, oud-leden en betrokkenen. Het is tien jaar geleden dat de vereniging voor het laatst een dergelijke bijeenkomst hield. De reünie vindt plaats in Hardenberg en belooft een feestelijke dag te worden vol herinneringen, sportieve verhalen en gezellig samenzijn.
De Kornuiten, bekend om hun enthousiaste clubgeest en sportieve prestaties in de klootschietwereld, hopen met deze reünie oude banden aan te halen en nieuwe verhalen te delen. “Het is een bijzondere gelegenheid om samen terug te kijken op de hoogtepunten van de afgelopen jaren, maar ook om elkaar weer te zien in een ontspannen sfeer,” aldus de voorzitter van de vereniging.
Met deze reünie hoopt de vereniging niet alleen oude bekenden samen te brengen, maar ook nieuwe energie te vinden om de klootschietsport in Hardenberg verder te promoten. “Klootschieten verbindt mensen, en dat willen we met deze reünie opnieuw laten zien,” aldus een enthousiaste organisator.
De reünie van Klootschietvereniging de Kornuiten belooft een dag te worden om niet te vergeten, met een mix van sportiviteit, nostalgie en plezier.




