Afbeelding

Intocht Sinterklaas

do 31 oktober 2024 Hardenberg

Zaterdag 16 november is het weer zover: Sinterklaas en zijn Pieten komen aan in Nederland en brengen ook een bezoek aan het prachtige Hardenberg. Het feestelijke programma start om 16.00 uur in de haven van Hardenberg. Rond 16.30 uur zal Sinterklaas, als de weersomstandigheden het toelaten, met zijn boot aanmeren.

Al eerder op de dag, tussen 14.00 en 15.00 uur, trekken de Verkenningspieten door het centrum van winkelstad Hardenberg om te controleren of alles klaar is voor de intocht. Zodra deze inspectie is afgerond, begint het programma om 16.00 uur in de haven. Na zijn aankomst om ongeveer 16.30 uur vervolgt Sinterklaas te voet zijn weg door de stad. Hij loopt via de Troubadour en de Voorstraat richting het marktplein.

Op het marktplein worden Sinterklaas en Pieten hartelijk welkom geheten door Erik Volkers. Hier zal de officiële ontvangst plaatsvinden. Ze maken er een groots feest van met muziek, turnsters en de kinderen kunnen lekker meedansen.

Volg social media @sinterklaas_hardenberg voor alle Sinterklaas activiteiten.

Afbeelding
Provincie zet zich na plan SGP en BBB in voor wederzijds begrip tussen boeren en burgers Hardenberg 10 uur geleden
Inspirerende bijeenkomst, bestuursleden/taalcoaches Ida Nijman en Margret Ester
23 deelnemers denken mee over de toekomst van Stichting TaalCultuur Nieuws Ingezonden 10 uur geleden
Afbeelding
Voorbeschouwing Hardenberg ’85 – Bergentheim Hardenberg 11 uur geleden
Afbeelding
Stichting Wensambu Overijssel ontvangt cheque van Stichting Rondje Radewijk Hardenberg 14 uur geleden
Afbeelding
SGP: Maak haast met oplossingen voor PAS-melders Hardenberg 14 uur geleden