SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES

Staking in het openbaar vervoer

ma 9 september 2024 Hardenberg

Op woensdag 11 september wordt er gestaakt in het openbaar vervoer, van 4.00 tot 08.00 uur ‘s ochtends. Gedurende deze uren zullen bussen, treinen en trams van de maatschappijen Arriva, (Blauwnet), Keolis, EBS (RRReis), Qbuzz en NS niet rijden.

Reizigers moeten rekening houden met mogelijke overlast en langere reistijden door de staking. De staking treft het gehele land, dus ook in regio’s waar normaal gesproken veel gebruik wordt gemaakt van streekvervoer, zal hinder ontstaan.

Reden van de Staking

De staking is uitgeroepen omdat de RVU-regeling, die werknemers in zware beroepen de mogelijkheid biedt om eerder met pensioen te gaan, binnenkort afloopt. De vakbond eist dat er betere regelingen worden getroffen voor mensen met een zwaar beroep, en dat de huidige RVU-regeling behouden blijft. De werknemers hopen op deze manier meer aandacht te krijgen van het kabinet voor hun zorgen.

Afbeelding
Ommenaren voelen zich overwegend veilig Ommen 1 uur geleden
Afbeelding
Gemeente vraagt kabinet in regionale brief om heldere en uitvoerbare stikstofmaatregelen Ommen 1 uur geleden
Afbeelding
CDA wil Nederlandse vlag alsnog in raadzaal Hardenberg Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Hardenberg gaat bouwen Hardenberg 2 uur geleden
De Rommelerie in Mariënberg is ieder jaar weer een succes (foto: Bas Schipper)
Koopjes, muziek en gezelligheid Hardenberg 2 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda