Jan en Adrie Luisman zijn volledig tevreden met hun huidige leven en hopen nog lang gezond te blijven. (Foto: G. Stegeman)
Jan en Adrie Luisman zijn volledig tevreden met hun huidige leven en hopen nog lang gezond te blijven. (Foto: G. Stegeman) Gert Stegeman

Gouden paar leidt tevreden leven

vr 5 april 2024 Hardenberg

“We zijn tevreden met het leven wat we leiden. Belangrijk is zo lang mogelijk gezond blijven. Daar gaan we voor,” blikt Jan Luisman uit Bergentheim vooruit. Donderdag 4 april herdacht hij het 50-jarig huwelijk met zijn vrouw Adrie (van Haaren). Zaterdag 6 april wordt met kinderen en kleinkinderen op het gouden huwelijk getoost bij Erve Schottink. 

Jan Luisman werd 68 jaar geleden geboren in Bergentheim. Hij ontmoette zijn Adrie (66), die destijds vanuit Zoetermeer vakantie vierde bij een vriendin in Hardenberg. “We hadden ‘onder het droad door gegeten’,” grapt Jan. Omdat hij destijds 18 jaar moest zijn voordat er getrouwd kon worden, werd er gewacht tot 4 april. “Ik was op 3 april 18 geworden. Destijds een hele belevenis,” herinnert Jan zich, die vrijwel zijn hele leven heeft gewerkt bij toenmalig bakkerij Schipper in Bergentheim. Het echtpaar kreeg drie kinderen en mag zich vandaag de dag verheugen op 8 kleinkinderen. Met een eigen kinderopvang van Adrie en een taak voor Jan als koster van de kerk verveelt het echtpaar zich geen dag en hoopt nog lang gezond van lijf en leden te blijven.  

Afbeelding
Afbeelding
Halve eeuw echtpaar Stoeten Hardenberg 2 uur geleden
Vrachtwagen CAV Den Ham
CAV Den Ham sluit 2025 positief af en keert €500 uit aan leden Nieuws Ingezonden 10 uur geleden
Afbeelding
Politiebond en Hartholt pleiten samen voor een Europees verbod op zwaar vuurwerk Hardenberg 11 uur geleden
Afbeelding
12,5 jaar ‘t Vlierhuis Saxenburgh: een dag vol ontmoeting, herinneringen en verbondenheid Ommen Ingezonden 11 uur geleden
Afbeelding
Open Tuinen Weekend Hardenberg 13 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda