Annerieke Kampman is één van de tien beste voorlezers uit de Provincie Overijssel. (Foto: G. Stegeman).
Annerieke Kampman is één van de tien beste voorlezers uit de Provincie Overijssel. (Foto: G. Stegeman). Gert Stegeman

Annerieke leest voor

zo 7 april 2024 Hardenberg

Annerieke Marskamp, leerling uit groep 8 van de christelijke basisschool De Wiekslag uit Bruchterveld, doet donderdag 11 april mee aan het provinciale voorleeskampioenschap van Overijssel. Dit kampioenschap wordt in het ZinIn Theater aan de Willem Alexanderstraat 7 in Nijverdal gehouden. Annerieke leest daar voor uit het boek ‘Vals’ van een van Nederlands succesvolste schrijvers van Kinder- en jeugdboeken, Carry Slee. 

Nadat Annerieke al in januari van dit jaar kampioen van de gemeente Hardenberg was geworden, won ze in februari ook de regionale voorleeswedstrijd van Hardenberg, Twenterand en Salland. Dat betekent dat Annerieke nu een van de beste tien voorlezers van de hele provincie Overijssel is. 

Op naar NK

De winnaar van het provinciale voorleeskampioenschap op 11 april mag door naar het Nederlands kampioenschap. De landelijke finale is op woensdag 22 mei in Tivoli Vredenburg in Utrecht. De schoolleiding van De Wiekslag is supertrots en wenst haar alle succes. 

Bruchterveld

Afbeelding
Koe te water Kanaal Almelo de Haandrik zorgt voor veel bekijks Twenterand 10 uur geleden
Afbeelding
Eersteklasser Vroomshoopse Boys ontmoet zeven nieuwe tegenstanders Twenterand 12 uur geleden
Collendoorn
Zomerwandeling door natuurgebied Collendoorn Hardenberg 14 uur geleden
Bart Nijstad op een Welcome to my Garden in Wenen.
Is Welcome to my Garden het nieuwe kamperen? Hardenberg 16 uur geleden
Afbeelding
Onderhoud kunstgrasvelden Hardenberg 16 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda