Afbeelding
G. Brokelman

Bruidspaar Hofsink-Schrotenboer 60 jaar getrouwd

do 15 februari 2024 Hardenberg

Ze hebben er misschien de leeftijd voor, maar achter de geraniums zitten is er voor het echtpaar Hofsink-Schrotenboer uit Hardenberg niet bij. “Je moet altijd in beweging blijven, dan bouw je wat op,” lacht de vrouw des huizes. 

Gees Hofsink-Schrotenboer is inmiddels 84 jaar en gaat wekelijks nog twee keer, samen met haar man Lucas, naar de sportschool.  ”Om in conditie te blijven en om er even uit te zijn,” aldus Gees, die woensdag 14 februari het 60-jarig huwelijksjubileum met Lucas herdacht. Zaterdag wordt het huwelijksfeest, met hun 4 kinderen, 3 klein- en 6 achterkleinkinderen, groots gevierd bij de Rheezerbelten. 

Lucas komt van oorsprong uit Brucht. Gees werd geboren in Radewijk. Daar was het ook waar de twee elkaar voor het eerst, op straat, leerden kennen,” vertelt Lucas. Hij werkte jarenlang als magazijnbediende bij Wavin. In zijn vrije tijd werkte hij bij ‘Jan en alleman’ in de tuin, wat hij nog steeds graag en veel doet. Gees, die momenteel slechtziend is, vermaakt zich vooral met puzzelen en geniet onder andere van de bijeenkomsten tijdens het maandelijkse Oogcafé. Het paar kijkt met tevredenheid terug op de voorbije jaren en hoopt nog zo lang mogelijk samen te mogen blijven. 

Afbeelding
Afbeelding
Wandeling bij volle maan Ommen 6 minuten geleden
Burgemeester Maarten Offinga kwam het briljanten paar woensdag 12 augustus namens de gemeente feliciteren. (Foto: Gert Stegeman).
Briljanten paar voelt zich gezegend Hardenberg 41 minuten geleden
Afbeelding
Goede Doelen Dag bij Hooge Graven Ommen 1 uur geleden
Afbeelding
Openluchtbad Olde Vechte wordt drijvende concertzaal Ommen 2 uur geleden
Wethouder Alice van den Nieboer kwam het diamanten paar woensdag 12 augustus namens de gemeente Ommen feliciteren. (Foto: Gert Stegeman).
Bruidspaar Meulenbelt-Posthuma toost op zestig jaar samenzijn Ommen 2 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda