Afbeelding

Verspieders Express organiseert een wandeling met kampvuur

za 27 januari 2024 Hardenberg

Zaterdag 10 februari is er een Emmaüs-/Stiltewandeling van ongeveer vier kilometer bij de Oldemeijer in Rheeze. Het thema is ‘Wandelen wij met God, georganiseerd door de Verspieder Express. 

Er wordt verzameld om 9.00 uur op parkeerplaats 2 op recreatieplas ‘De Oldemeijer, Oldemeijerweg te Rheeze.

De ‘Verspieder Express’ organiseert missionaire activiteiten en doet dit graag in samenwerking met diverse personen, kerken of andere christelijke organisaties. Dit keer werken zij samen met een deelneemster van de Regio Alpha Cursus die in het najaar van 2023 is gehouden.

Er wordt in een rustig tempo gewandeld en het is belangrijk om goede dichte schoenen aan te doen. Na een korte uitleg/introductie gaat u op weg met een aangereikte tekst. Al lopend door de natuur ontdekt u wat de woorden u persoonlijk te zeggen hebben. Halverwege staat een blokhut, waar rond het open vuur koffie of thee wordt gedronken. Ook worden er enkele liederen gezongen. Tijdens het laatste gedeelte van de wandeling loopt u in stilte en krijgt u telkens iets aangereikt. Opgave is mogelijk tot woensdag 7 februari via: verspieders.express@gmail.com

Afbeelding
Joggem Moves gaat weer van start Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Nieuwbouw of verbouw? Keuze de Voorveghter komt dichterbij Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Paard te water bij Steile Oever in Ommen Ommen 4 uur geleden
Afbeelding
Lezing over ‘Sieraden door de eeuwen heen’ Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Leerlingen De Maat naar Prinsjesdag Hardenberg 9 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda