Afbeelding
Gert Stegeman

De sfeer bij Avereest is nog prima

za 9 december 2023 Hardenberg

In de Vierde Klasse C van het district Oost zitten zeven Hardenbergse clubs. Elk weekend is er bijna wel een derby. Avereest begon met een daverende 2-6 overwinning op Kloosterhaar en iedereen dacht dat Avereest mee zou doen met de titel. Nu met nog een wedstrijd voor de boeg voor de winterstop tegen GFC heeft Avereest na 10 wedstrijden 13 punten en staat het nog in de gevarenzone. Tijd om eens te kijken wat de trainer ervan vindt. 

Het is donderdagavond en het is bar koud op het trainingsveld van sportpark De Balk. Toch heeft trainer Rico Magsino niet te klagen over de trainingsopkomst. Rico Magsino zal de club aan het eind van het seizoen verlaten, maar wil dat wel doen met een goede klassering. “We begonnen erg goed, eigenlijk trokken we de lijn door waar we vorig jaar gestopt waren. Alleen het is nu een beetje op en af, we moeten stabieler worden. Met voetballende ploegen hebben we geen moeite. Tegen de mindere goden hebben we het lastig. Die spelen alleen maar lange en hoge ballen. Vorig jaar hadden we met Bart en Rene Koster twee mensen in het centrum staan die er geen moeite mee hadden. Dit seizoen hebben we het daar lastig mee, al gaat het de laatste weken beter.” 

Kevin Buiter

Aanvoerder Kevin Buiter ziet nog volop kansen voor zijn ploeg.” In het begin was ik geblesseerd door gescheurde enkelbanden. Gelukkig gaat dat de laatste tijd beter, ik durf er wat meer in te gaan. In het begin was ik nog voorzichtig, want het gaat toch een beetje tussen de oren zitten. Vorige week hebben we als groep bij elkaar gezeten en wat dingen besproken. Dat heeft goed gewerkt want we wonnen van de koploper Bergenttheim. Dit moeten we wel doorzetten. et is een groep die zichzelf moet ontwikkelen, maar genoeg potentie heeft.” 

Op het trainingsveld spat het enthousiasme ervan af. Ruim twintig man werken de training af. Rico Magsino hoeft weinig te zeggen over de inzet. ,, De sfeer is goed dat merk je aan alles. Vorig seizoen hadden we verdedigend genoeg mensen, nu hebben we voorin keuzes genoeg. Ik heb zes man voor drie plekken, dus iedereen wil in de basis. Er gaan twee ploegen rechtstreeks degraderen en drie spelen nacompetitie, maar daar gaan wij niet bijzitten. Veel clubs zijn aan elkaar gewaagd, alleen Daarle en Heracles AV zijn duidelijk de minste. We hopen nog een leuke tweede seizoenshelft te maken.”

Erik Mosterd

Op het trainingsveld loopt Erik Mostert, mister Avereest. “Ze hebben me gevraagd om wat te doen. Het zijn jonge jongens en die kunnen nog veel leren. Als je bepaalde dingen niet vanuit de jeugd geleerd wordt dan kan ik daar wat in betekenen. Het is ook vaak te haastig, dus probeer in ze wat rust in te praten. Ik vind het wel leuk.” Rico Magsino is dat betreft heel open. “Ik ben maar een voorbijganger, mijn opvolger krijgt een leuke groep, dat is zeker.”

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Spelers zijn: John Slettenhaar, Rudi Overweg, Hans Overweg, Henk Jans en Piet Kok (deze ontbreekt op de foto)
Flierefluiters 1 kampioen buurtbiljarten. Sport Ingezonden 8 uur geleden
Afbeelding
The Big Mix Music Festival op 30 mei in Slagharen Nieuws Ingezonden 9 uur geleden
Afbeelding
Vechtdal College Ommen fietst voor KWF Ommen 12 uur geleden
Afbeelding
Zomertennis in Dedemsvaart Sport Ingezonden 12 uur geleden
High school students walking on stairs between lessons in college building,sad schoolgirl sitting alone on staircase
Workshop Eerste Hulp bij Psychische Klachten in Hardenberg Hardenberg 13 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda