Afbeelding

Freddie Schuldink nieuwe directeur-bestuurder bibliotheek Hardenberg en Twenterand

di 31 oktober 2023 Hardenberg

Freddie Schuldink zal per 1 januari 2024 als nieuwe directeur-bestuurder aantreden bij de Stichting Openbare Bibliotheken Hardenberg en de Stichting Openbare Bibliotheek Twenterand.

Freddie werkt op dit moment als beleidsadviseur bij de gemeente Hardenberg en heeft in verschillende functies ruime ervaring in het maatschappelijk domein en in het bijzonder in Kunst & Cultuur. In zijn werk bij de gemeente is hij nauw betrokken bij het werk van de bibliotheek.

De Raden van Toezicht van beide bibliotheekstichtingen zijn zeer ingenomen met de benoeming van Freddie Schuldink: “In Freddie zien wij een mensgerichte en strategisch goed ingevoerde directeur-bestuurder die de bibliotheek verder kan ontwikkelen als een laagdrempelige ontmoetingsplek en open huis van de samenleving.’

Freddie wil zich graag inzetten voor de bibliotheken in Hardenberg en Twenterand: “De bibliotheek heeft alle inwoners veel te bieden. Het is een organisatie waar je als inwoner makkelijk binnenstapt en iedereen van harte welkom is. Terecht dat de bibliotheek steeds meer aandacht krijgt en zich verder kan ontwikkelen. En daar zet ik me graag voor in!” Freddie Schuldink volgt Eddy Evers op die binnenkort met pensioen gaat.

Julia Koop is een jong talent met een passie voor acteren
Jong acteertalent Julia Koop Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Spelweek Ommen na halve eeuw nog schot in de roos Hardenberg 7 uur geleden
Afbeelding
Gemeente wil dichter bij de boer staan Hardenberg 7 uur geleden
Xavèr Slot en Lennard de Leeuw kijken uit naar de derde klasse.
Hardenberg’85 in de onbekende 3de klasse Hardenberg 8 uur geleden
Afbeelding
Marcel Hensema in Bostheater Hardenberg 10 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda