Afbeelding

Cursus Digisterker in Slagharen, Hardenberg en Balkbrug

di 26 september 2023 Hardenberg

Leren hoe je omgaat met DigiD, doe mee met de nieuwe cursus in Slagharen, Hardenberg en Balkbrug. Bij de overheid moet je steeds meer zaken digitaal regelen. Zoals een afspraak maken bij de gemeente, belastingaangifte doen of je huur- en zorgtoeslag aanvragen. Daarvoor is bijna altijd een DigiD code nodig. Dat is handig, maar kan ook moeilijk zijn.

Daarom organiseert de Bibliotheek de cursus Digisterker in de Bibliotheek in Slagharen en Hardenberg. In deze cursusreeks van vier dinsdagen gaan we in op het gebruik en aanvraag van de DigiD code. De cursus begint in Slagharen op donderdag 12 oktober van 10.00- 12:00 uur in het Kronkelhonk. Daarna zijn de cursusochtenden op dinsdag 19 en 26 oktober en 2 november. In Hardenberg begint de cursus op woensdag 8 november van 10:00-12:00 uur in de Bibliotheek. Daarna zijn de cursusochtenden op 15, 22 en 29 november.

Cursus Digisterker bij de Computersoos Balkbrug

Ook bij de Computersoos Balkbrug wordt de cursus Digisterker gegeven. Deze begint hier op vrijdag 20 oktober van 09:30 – 11:30 uur. Daarna zijn de cursusochtenden op 27 oktober en 3 en 10 november.

Aanmelden cursus

Aanmelden voor Slagharen en Hardenberg kan via de website: www.bibliotheekhardenberg.nl/activiteiten of bel Sophie Bosscher: (0523) 280 011. Aanmelden voor de Computersoos Balkbrug kan via de website: compusoos.nl.

Afbeelding
Bergentheim sluit bewogen seizoen af met afscheid Hardenberg 9 uur geleden
Afbeelding
Leen en probeer een e-reader bij de Bibliotheek Hardenberg 9 uur geleden
Afbeelding
Ondersteuning speelplein Vroomshoop-Oost Twenterand 11 uur geleden
bridge kaarten
Klaverjassen en jokeren Hardenberg 14 uur geleden
Martine Veurink, Geke Dam en Doortje Klijnstra vierden dat ze 25 jaar werkzaam zijn in het onderwijs
Drie leerkrachten vieren 25 jaar in het onderwijs Nieuws Ingezonden 19 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda