Afbeelding
G. Brokelman

Echtpaar Draijer vijftig jaar getrouwd

do 7 september 2023 Hardenberg

Klaas Draijer en Jenny Draijer Bijlstra vierden donderdag 7 september dat ze vijftig jaar getrouwd waren. “Ja wij zijn gezegend met vier kinderen en tien kleinkinderen”, laat echtpaar Draijer weten.

“We geven geen feest, maar gaan lekker komend weekend er op uit met kinderen en kleinkinderen naar een vakantiepark, en we treffen het met weer zoals het nu lijkt”, laat Klaas weten.

Klaas Draijer is geboren in Den Ham en is 73 jaar. Op 4-jarige leeftijd verhuisde hij naar Bruchterveld. Hier ging hij ook naar de lagere school, later werd de Technische school in Hardenberg bezocht. Na school heeft hij enkele jaren in het ‘loonwerk’ gewerkt en daarna werkte Klaas 12 jaar op de shovel bij Sierink Transport. “Toen kwam ik even aan het zwerven”, laat Klaas weten. “Uiteindelijk heb ik nog 23 jaar gewerkt bij de Wavin in Hardenberg tot het jaar 2013. Nu geniet ik alweer tien jaar van mijn vrije tijd. Ik heb als hobby tuinieren en mag graag wandelen”.

Jenny Draijer-Bijlstra is geboren in Vroomshoop en is 71 jaar. Jenny heeft haar jonge jaren in Vroomshoop doorgebracht. Na de lagere school ging ze naar de huishoudschool. “Ik ben tot aan mijn huwelijk in Vroomshoop gebleven”, vertelt ze. ‘Ik heb eerst gewerkt bij groenteboer Piet Top en daarna bij bakkerij en chocolaterie Sjoukje van Dijk. Na ons huwelijk zijn we in Hardenberg gaan wonen. Nadat we kinderen kregen ben ik, zoals zoveel vrouwen, gestopt met werken”. Trots vertelt Jenny dat ze als hobby kleren maakt voor de kinderen en dat ze vrijwilligerswerk doet bij Verzorgingstehuis Oostloorn in Hardenberg. Dit vindt ze leuk werk.

Vrijwilligster Jen, ze heeft 12,5 jaar vrijwilligerswerk gedaan voor Evenmens.
Van waarde als VPTZ-vrijwilliger Hardenberg 2 uur geleden
Afbeelding
Henk en Hennie Visscher-Visscher zijn een diamanten bruidspaar Ommen 8 uur geleden
Lotte Kuipers, Stephanie, Astrid en Karsten Staal (Arnoud de Lange en Gerben Hakkers ontbreken). (Foto: Gert Stegeman)
Heemse moet weer bruisen Hardenberg 8 uur geleden
Afbeelding
Het werk van een examensecretaris Hardenberg 8 uur geleden
Afbeelding
Nedersaks met gevoel Hardenberg 8 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda