Afbeelding

Collecteweek KWF gemeente Hardenberg

vr 25 augustus 2023 Hardenberg

Tijdens de nationale collecteweek van KWF Kankerbestrijding, 4 tot en met 9 september, wordt in de gemeente Hardenberg weer huis-aan-huis gecollecteerd. Iets doneren kan eenvoudig door de QR-code op het collectebord te scannen met uw telefoon.

Op dit moment leven 850.000 Nederlanders met en na kanker. Dat maakt het ook dit jaar weer heel belangrijk om geld op te halen voor KWF. “Bijna iedereen wordt wel geraakt door deze ziekte. Of je het nu zelf hebt, of iemand in je omgeving. De impact van kanker is heel groot”, aldus het bestuur van KWF Stad Hardenberg.

Het verschil maken

“Door geld op te halen, kunnen we echt een verschil maken.” Dankzij alle onderzoeken waarin KWF heeft geïnvesteerd, is kanker steeds beter te behandelen. Nu overleeft gemiddeld 66% van de patiënten de eerste vijf jaar. Bij de oprichting van KWF was dit slechts 25%.

Sinds vorig jaar lopen alle collectanten van KWF met een collectebord met QR-code, in plaats van een collectebus. “Handig, dan hoeven mensen niet meer op zoek naar contant geld als we voor de deur staan.”

Doneren werkt heel simpel. “Met je smartphone scan je de QR-code die op het collectebord staat, je past eventueel het bedrag aan, en de betaling verloopt vervolgens via iDEAL. Eenmalig en veilig. Je zit nergens aan vast!”

Voor mensen zonder smartphone heeft iedere collectant een flyer (niet-thuiskaart) bij zich. Daar staat onder andere het rekeningnummer van KWF op, zodat ze een gift kunnen overmaken.
Heb je de collectant gemist? Geef dan via kwf.nl/collecte.

Afbeelding
Ommen positief over komst Vechtdalbelevingscentrum Ommen 1 uur geleden
Afbeelding
Mien Pullen viert 100 ste verjaardag Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Gemeente wil urnenmuur realiseren op begraafplaats Beerzerhof Ommen 1 uur geleden
Rinze Horsman en Thijs Pouw. (Foto: Gert Stegeman)
106 keer de Lemelerberg op Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Vrijmarkt van Haeringenstraat trekt opnieuw volle belangstelling op Koningsdag Hardenberg 3 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda