Afbeelding

(Nieuws)berichten op gemeentesite

vr 21 juli 2023 Hardenberg

Op de website van de gemeente Hardenberg worden regelmatig (nieuws)berichten gepubliceerd.  Zo valt er momenteel onder andere een bericht op te lezen over financiële ondersteuning voor verenigingen en stichtingen, die hun gebouw willen verduurzamen.

De gemeente Hardenberg helpt verenigingen en stichtingen bij het verlagen van de energierekening. Zij kunnen een lening of subsidie aanvragen voor het duurzamer maken van hun gebouwen. De stimuleringslening is maximaal 100.000 euro,de subsidie is maximaal € 50.000. De lening en subsidie zijn bedoeld voor maatregelen om energie te besparen of om duurzame energie op te wekken.  

Kijk voor meer op www.hardenberg.nl 

Centrumvisie Dedemsvaart

Ook is een bericht op de gemeentelijke website gepubliceerd over de Centrumvisie Dedemsvaart. Winkelen, boodschappen doen, wonen en een mix. Over tien jaar bestaat het centrum van Dedemsvaart uit vier verschillende zones. De winkels zitten bij elkaar in de buurt. De Julianastraat Noord is een levendige woonstraat. De inrichting van de openbare ruimte is overzichtelijk en verkeersveilig. Er is veel groen en een sterkere verbinding met de Vaart. Dit toekomstbeeld staat in de vernieuwde centrumvisie voor Dedemsvaart. De gemeente heeft de visie samen met inwoners, ondernemers en betrokkenen gemaakt. De visie is sinds 20 juli te bekijken. Meer hierover valt te lezen op www.hardenberg.nl

Afbeelding
Olde Vechte verwelkomt 20.000e bezoeker Ommen 36 minuten geleden
Afbeelding
Wandeling bij volle maan Ommen 1 uur geleden
Burgemeester Maarten Offinga kwam het briljanten paar woensdag 12 augustus namens de gemeente feliciteren. (Foto: Gert Stegeman).
Briljanten paar voelt zich gezegend Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Goede Doelen Dag bij Hooge Graven Ommen 3 uur geleden
Afbeelding
Openluchtbad Olde Vechte wordt drijvende concertzaal Ommen 3 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda