
Korenfestival Hardenberg
do 6 juli 2023 HardenbergZaterdagmiddag 15 juli staat volledig in het teken van samen zingen, 11 koren zullen hun liederen laten klinken door het centrum van Hardenberg.
Op zes verschillende locaties zullen de koren beurtelings optreden, er zijn een aantal ‘vaste locaties’ voor de koren die vanwege hun apparatuur en/of begeleiding niet mobiel zijn, dit is op het Marktplein, bij Okay/Hema en bij Blokker.
De Haven/Outdoor, Die Grenze en de Oudheidskamer zullen bezocht worden door de koren die wel gemakkelijk kunnen verplaatsen.
Om het spektakel voor iedereen aantrekkelijk te maken is er gekozen voor een verscheidenheid van muziekgenres, naast de popkoren is er ook een jeugdkoor en zijn er shantykoren, de liedjes zullen dus uiteenlopen van ‘Kleine café een de haven’, tot ‘Happy together’ en ‘Listen tot he Music’, kortom voor elk wat wils!
Het begint om 14.00 uur en zal eindigen om 17.00 uur. De deelnemende koren zijn: Jeugdkoor Animato, Popkoor Just Fun, De Stroatkjals, Popkoor Wiezz, Vocalicious, Canta Libre, De Sjompiesingers, Popkoor Sing&Swing, Pop&Rockkoor Slagharen, De Sentimenties en Popkoor X-Cream.
Zingen is gezond!
‘Doet zingen iets met je hersenen? Nou en of’ - Erik Scherder. Het geeft plezier en energie, maar kan ook emoties los maken. Samen zingen in een koor verbroedert, geeft een gevoel van saamhorigheid en empathie. Daarnaast is zingen ook goed voor je longen en verbetert je ademcapaciteit.







