Afbeelding

Inloopbijeenkomst over nieuwe inrichting marktplein Hardenberg

wo 28 juni 2023 Hardenberg

Samen met ondernemers, omwonenden en belangengroepen heeft de gemeente Hardenberg een plan gemaakt voor een mooier, gezelliger en groener markt-plein in het centrum van Hardenberg. Het schetsontwerp voor de nieuwe inrichting is klaar. 

U kunt het ontwerp bekijken tijdens een inloopbijeenkomst op maandag 3 juli 2023 tussen 18.00 tot 20.00 uur in het gemeentehuis in Hardenberg.

Veel mensen vinden het marktplein in Hardenberg wat ongezellig en ‘stenig’. Daar willen we wat aan doen. Met een groep betrokkenen hebben we nagedacht over de mogelijkheden om het plein gezelliger en groener te maken. De mogelijkheden zijn door OKRA Landschapsarchitecten uitgewerkt in een schetsontwerp. Belangstellenden kunnen het schetsontwerp bekijken tijdens een inloopbijeenkomst op maandag 3 juli tussen 18.00 en 20.00 uur in het gemeentehuis. Tijdens de inloopbijeenkomst geeft de architect op twee momenten een korte centrale presentatie: om 18.30 uur en om 19.15 uur. In de presentatie legt hij uit hoe het ontwerp eruit ziet en welke keuzes er zijn gemaakt. Na de presentatie kunt u het ontwerp nog eens rustig bekijken. Medewerkers van de gemeente zijn aanwezig om uitleg te geven en uw vragen te beantwoorden. Natuurlijk kunt u ook uw reactie geven.

Vrijwilligster Jen, ze heeft 12,5 jaar vrijwilligerswerk gedaan voor Evenmens.
Van waarde als VPTZ-vrijwilliger Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Henk en Hennie Visscher-Visscher zijn een diamanten bruidspaar Ommen 11 uur geleden
Lotte Kuipers, Stephanie, Astrid en Karsten Staal (Arnoud de Lange en Gerben Hakkers ontbreken). (Foto: Gert Stegeman)
Heemse moet weer bruisen Hardenberg 11 uur geleden
Afbeelding
Het werk van een examensecretaris Hardenberg 11 uur geleden
Afbeelding
Nedersaks met gevoel Hardenberg 11 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda