
Bissinghrun met nieuwe startlocatie
zo 28 mei 2023 HardenbergDe Varsenerdijk, ter hoogte van de Voormars in Ommen is dit jaar de start en finishlocatie van de Bissinghrun. Dit hardloopevenement wordt zaterdag 24 juni gehouden, vanaf 17.30 uur.
De Bissinghrun is een jaarlijks terugkerend hardloopevenement georganiseerd door ACO Van Elderen. Voor 2018 bestond deze uit een halve marathon, 10 km, 5 km en jeugdafstand. De start was vanaf de ACO accommodatie op sportpark Westbroek. De organisatie wil het evenement echter meer koppelen aan het centrum van Ommen en aan de vele Bissingh- activiteiten. Vandaar de nieuwe start- en finishlocatie.
De organisatie vindt het belangrijk dat iedereen van alle leeftijden zoveel mogelijk beweegt en wil hen aanzetten tot een gezonde en actieve levensstijl. “Hardlopen is een prima manier van bewegen, waaraan iedereen op zijn eigen niveau kan deelnemen. Bij de Bissinghrun staat meedoen voorop. Finishen is belangrijker dan een eindtijd,” aldus de organisatie.
De Bissinghrun bestaat uit de volgende afstanden, De Univé 10 mijl, de 5 mijl en AH Jeugdloop 2,5 km voor de jeugd vanaf 9 jaar t/m 15 jaar. Het evenement wordt nabij het centrum van Ommen gehouden en gaat via het buitengebied Varsen richting de Stuw Vilsteren en via Vilsteren terug richting Ommen. De 5 en 10 mijl zijn gecertificeerd.
Kijk voor meer informatie op: www.bissinghrun.nl.








