Afbeelding
Gert Stegeman

Ree veroorzaakt twee botsingen op N36 bij rotonde Witte Paal

wo 17 mei 2023 Hardenberg

Op de N36 vlak voor de rotonde Witte Paal is woensdagmorgen een kop-staartbotsing geweest. Bij de aanrijding raakte niemand gewond. Wel liepen beide auto’s schade op.

De botsing vond plaats nadat even eerder een ree in botsing was gekomen met een bestelbusje. De ree liep al enige tijd rond de rotonde Witte Paal waarop de politie werd gebeld. Deze heeft een tijdje het verkeer stilgezet om ongelukken te voorkomen.

Uiteindelijk kwam de ree toch in botsing met een bestelbusje. De ree raakte daarbij gewond en is door een jachtopziener uit zijn lijden verlost. De bestelbus liep schade op, maar kon op eigen kracht verder rijden.

In de file vond even daarna de kop-staartbotsing plaats. Niemand raakte gewond. Beide auto’s liepen flinke schade op en zijn door een berger afgesleept.

Afbeelding
Afbeelding
De Fiets4daagse gaat weer van start Hardenberg 10 uur geleden
Groot gat in dak na blikseminslag, afgedekt met plastic
Blikseminslag veroorzaakt dakbrand in woning in Baalder Hardenberg 14 uur geleden
Hervormde kerk aan de Brink te Den Ham
Klein concert in den Ham Twenterand 15 uur geleden
Afbeelding
Loshangende takken zorgen voor wegafsluiting in Dedemsvaart Hardenberg 15 uur geleden
Afbeelding
Landelijke Open Imkerijdagen in Ommen: neem een kijkje in de wereld van de honingbij Ommen 27 jun, 15:25
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda