Afbeelding
G. Brokelman

College B&W brengt werkbezoek aan PB Slagharen

za 18 maart 2023 Hardenberg

Op vrijdag 17 maart was het een bijzondere dag in Slagharen. Burgemeester Offinga en de wethouders waren op bezoek bij Dorpsbelang Slagharen. De dag begon met een warm welkom voor de bestuurders door de voorzitter van Dorpsbelang. Vervolgens werden er twee presentaties gegeven over de plannen die momenteel lopen in het dorp.

Na deze presentaties was het tijd om op de fiets te stappen en langs de verschillende projecten te gaan die Dorpsbelang Slagharen aanpakt. Het was een prachtige dag met een heerlijk zonnetje, en dat maakte het fietsen extra fijn.

Tijdens de fietstocht werden er verschillende rondleidingen gegeven. Zo bezocht de groep de Eik, waar ze een kijkje konden nemen bij de Zorgzaak en de vrijwilligers van de Eik. Een inspirerend bezoek, waarbij duidelijk werd hoeveel er mogelijk is wanneer mensen de handen ineen slaan.

Ook bracht de groep een bezoek aan Marsman Precisie Metaal, een bedrijf waar Slagharen trots op mag zijn. Hier konden de bestuurders zien hoe innovatieve technologieën worden ingezet om producten van topkwaliteit te maken.

Al met al was het een geslaagde dag, waarbij de bestuurders werden geïnspireerd door de vele initiatieven en projecten die Dorpsbelang Slagharen aanpakt. En niet te vergeten: het was ook gewoon een gezellige dag met elkaar!

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Project de ‘Dode Hoek’ van start Hardenberg 17 uur geleden
Afbeelding
Hardenberg krijgt meer regie bij Housing First Hardenberg 18 uur geleden
Afbeelding
Vijf fracties willen duidelijkheid over gevolgen netcongestie Hardenberg 19 uur geleden
Afbeelding
Mariënberg zegeviert over Wijthmen Hardenberg 20 uur geleden
Afbeelding
Vernieuwde aula Slagharen is een feit Hardenberg 20 uur geleden
Vrouwen HHC begin goed aan de competitie. (Foto: Gert Stegeman)
Sterke start HHC vrouwen Hardenberg 22 uur geleden
Sharon de Weerd en Tom Odink met een cheque. (Foto: Gert Stegeman)
Sharon de Weerd en haar Banthumloop Hardenberg 23 uur geleden
Popkoor X-Cream met links Roon Staal op piano.
X-Cream in Brigittakerk Hardenberg 23 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda