Afbeelding
Harro L Meijnen

Wat doet u als u getuigen bent van diefstal?

ma 30 januari 2023 Hardenberg

In november 2022 waren in totaal 155 misdrijven in de gemeente Hardenberg. Onder deze misdrijven waren 16 diefstallen van brom-, snor en fietsen; 13 diefstallen vanuit motorvoertuigen; 10 winkeldiefstallen; 3 diefstallen/inbraken in bedrijven en twee diefstal/inbraak uitwoningen en zakkenrollerij één keer.

Van de 155 misdrijven vonden er 83 in de stad Hardenberg plaats; 15 in Dedemsvaart, 12 in Balkbrug; 11 in Gramsbergen en de rest in de buitengebieden. In de gemeente Ommen waren in November 2022 29 misdrijven. Hiervan waren drie diefstallen uit motorvoertuigen; twee winkeldiefstallen; twee inbraken/diefstallen uit woningen en één diefstal/inbraak box/garageschuur. (Bron: www.drimble/crime).

Via de website www.detoren.net stelden wij de vraag:

Wat doet u als u getuige bent van diefstal? Spreekt u diegene aan.

21 procent antwoordde Ja, natuurlijk; 25 procent antwoordde: Nee, je weet nooit welke situatie kan ontstaan en 54 procent antwoordde dit is afhankelijk van de situatie en hoe de dief eruitziet.

Young woman having a peaceful moment.
Meer rust en aandacht met de gratis cursus Mindfulness Hardenberg 37 minuten geleden
Afbeelding
Kijken, ontdekken, genieten tijdens Boekenmarkt Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Reestlandhoeve houdt Open Dag Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Maak kennis met... Inge ter Voorde (Hardenberg) Hardenberg 8 uur geleden
Afbeelding
Minderjarige verdachte aangehouden voor mishandeling in Dedemsvaart Hardenberg 9 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda