Afbeelding
Gert Stegeman

De Oostermaatsteeg krijgt een nieuw park

do 26 januari 2023 Hardenberg

Gemeente Hardenberg geeft 70.000 euro aan het project ‘De Oostermaatsteeg, van bosje naar park’. Deze bijdrage komt uit het Fonds Maatschappelijke Initiatieven. Het project is het opknappen van het bosje Oostermaatsteeg. Door de bouw van de wijk Garstlanden IV krijgt bosje een andere functie. De plek waar nu een bosje staat is erg geschikt voor het maken van een park. 

Wethouder Breukelman: “Het wordt een park waar ruimte is om elkaar te ontmoeten en waar inwoners kunnen sporten, spelen en ontspannen. Een waardevolle nieuwe invulling. Het park draagt bij aan een goede gezondheid en het geluk van onze inwoners”. 

Fonds Maatschappelijke Initiatieven

Het project ontvangt een bijdrage van uit het Fonds Maatschappelijke Initiatieven, de maximale subsidie uit dit fonds is bepaald op 25.000 euro. Gemeente Hardenberg heeft dit bedrag aangevuld met 45.000 euro waarmee het totale bedrag op 70.000 euro komt. Het fonds is voor inwoners in de gemeente Hardenberg die iets willen organiseren of realiseren in hun buurt. Als men zelf niet voldoende geld heeft voor dit idee kan men een vergoeding uit het Fonds Maatschappelijke Initiatieven aanvragen. Wethouder Breukelman; “Wij zijn blij als inwoners zelf iets willen doen om de kwaliteit van hun dorp, buurt of wijk te verbeteren. Het project Oostermaatsteeg vond het college van B&W erg mooi. Hierom hebben wij besloten een extra bijdrage uit te keren”.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
De Fiets4daagse gaat weer van start Hardenberg 2 uur geleden
Groot gat in dak na blikseminslag, afgedekt met plastic
Blikseminslag veroorzaakt dakbrand in woning in Baalder Hardenberg 6 uur geleden
Hervormde kerk aan de Brink te Den Ham
Klein concert in den Ham Twenterand 7 uur geleden
Afbeelding
Loshangende takken zorgen voor wegafsluiting in Dedemsvaart Hardenberg 8 uur geleden
Afbeelding
Landelijke Open Imkerijdagen in Ommen: neem een kijkje in de wereld van de honingbij Ommen 27 jun, 15:25
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda