Afbeelding
Gert Stegeman

Renault Kangoo belandt in sloot bij Slagharen, twee inzittenden naar ziekenhuis

di 29 november 2022 Hardenberg

Hulpdiensten moesten dinsdagmorgen uitrukken voor een ongeval op de Knappersveldweg bij Slagharen.

Ter plaatse bleek een Renault Kangoo van de weg te zijn geraakt bij een éénzijdig ongeval. De auto is in een sloot naast de weg terecht gekomen. In de auto zaten een man en een vrouw die de Telegraaf bezorgden. Beiden zijn ter plaatse door ambulancepersoneel nagekeken waarna ze allebei naar het ziekenhuis zijn gebracht. De man had nekklachten de vrouw pijn op de borst.

De auto zal door een berger uit de sloot worden gehaald. Vermoedelijk krijgen een aantal abonnees in de omgeving vandaag geen Telegraaf in de brievenbus.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Als een evenement als de City Run stopt, is dat geen incident Hardenberg 1 uur geleden
De acteurs Henk Reefman en Truus Kassies vinden tijdens de decorbouw nog tijd om samen de rollentekst even door te nemen. (Foto: Harrie Kruiper).
45 Jaar toneelervaring komt boven drijven Hardenberg 1 uur geleden
Docente Hilde Conen geeft training examenvrees op De Nieuwe Veste in Hardenberg. (Foto: Gert Stegeman).
Hilde Conen geeft training examenvrees Hardenberg 1 uur geleden
Afbeelding
Brand op dak van bedrijf in Hardenberg snel onder controle Hardenberg 2 uur geleden
Jan Haarman, Peter Ringeling, Geke Tempelman, Annemieke Jannink en Tessa Krops .
Voor vijfde keer naar bevrijdingsloop Hardenberg 3 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda