Afbeelding

Inloopspreekuur reizen met het Openbaar Vervoer

za 29 oktober 2022 Hardenberg

Op dinsdag 1 november 2022 van 10.00-11.30 uur vindt bij Buurtkamer Centrum, Burg. Bramerstraat 92 te Hardenberg de inloopspreekuur voor het reizen met het Openbaar Vervoer plaats. 

Reizen met het openbaar vervoer is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Met hulp van ervaringsdeskundigen blijkt het makkelijker dan gedacht. Ervaren OV-ambassadeurs geven (aankomende) reizigers advies en tips over het reizen met trein of bus. Langer zelfstandig kunnen reizen draagt bij aan persoonlijke zelfredzaamheid. Ervaren OV-ambassadeurs omarmen dit en helpen 55-plussers graag op weg. Vragen over het reizen met bus of trein zoals: ‘Hoe vraag ik een ov-chipkaart aan?, Welk abonnement past het best bij mij?’ worden door hen toegelicht. Elke maand vindt dit speciale inloopspreekuur plaats. 

Tevens is het ook mogelijk telefonisch contact te hebben met een OV-ambassadeur. Dagelijks zitten OV-ambassadeurs klaar tijdens het telefonisch spreekuur om OV-vragen te beantwoorden. Zij zijn bereikbaar op nummer: 038-3037010. Maandag- t/m vrijdagochtend van 10.00 tot 12.00 uur, dinsdag- en donderdagmiddag van 13.30 tot 15.00 uur en op maandag- en woensdagavond van 18.30 tot 20.00 uur. De OV-ambassadeurs helpen u graag op weg.

Julia Koop is een jong talent met een passie voor acteren
Jong acteertalent Julia Koop Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Spelweek Ommen na halve eeuw nog schot in de roos Hardenberg 9 uur geleden
Afbeelding
Gemeente wil dichter bij de boer staan Hardenberg 9 uur geleden
Xavèr Slot en Lennard de Leeuw kijken uit naar de derde klasse.
Hardenberg’85 in de onbekende 3de klasse Hardenberg 10 uur geleden
Afbeelding
Marcel Hensema in Bostheater Hardenberg 13 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda