Afbeelding

NAH Café Vechtdal

vr 9 september 2022 Hardenberg

Op 4 oktober van 19.00 uur tot 21.00 uur organiseert NAH café Vechtdal een bijeenkomst met als thema ‘Ervaar even het leven van iemand met hersenletsel’.

Hersenletsel kan iedereen overkomen en verandert iemands leven voorgoed. Het heeft gevolgen voor zowel lichamelijk, cognitief als psychisch functioneren. Die gevolgen zijn niet altijd even zichtbaar. Mensen met hersenletsel voelen zich om die reden vaak onbegrepen. Zij willen graag hun ervaringen delen en doen dat deze avond op verschillende manieren.

Vooral voor mensen die iemand met hersenletsel in hun omgeving hebben is deze bijeenkomst interessant (familielid, buren, collega). Maar ook voor iemand die er om een andere reden meer van wil weten.

Ben jij of ken jij zo iemand? Je kunt je opgeven via a.wenker@interaktcontour.nl of 06-22509548. Dit kan tot 29 september.

De bijeenkomst wordt gehouden in het gebouw van Dagbesteding InteraktContour, Burgemeester Bramerstraat 228 in Hardenberg.

Groot gat in dak na blikseminslag, afgedekt met plastic
Blikseminslag veroorzaakt dakbrand in woning in Baalder Hardenberg 1 uur geleden
Hervormde kerk aan de Brink te Den Ham
Klein concert in den Ham Twenterand 2 uur geleden
Afbeelding
Loshangende takken zorgen voor wegafsluiting in Dedemsvaart Hardenberg 3 uur geleden
Afbeelding
Landelijke Open Imkerijdagen in Ommen: neem een kijkje in de wereld van de honingbij Ommen 23 uur geleden
Afbeelding
Natuurschilderij maken Hardenberg 23 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda