
Koren verzorgen verrassend Theaterconcert
vr 26 augustus 2022 HardenbergVanwege het geweldige succes in de jaren 2015, 2017 en 2019 verzorgen de Bargzangers uit Lemele en de Sjompiesingers uit Gramsbergen op 30 september weer een spetterend Theaterconcert in De Voorveghter in Hardenberg.
Deze avond komen de kwaliteiten van de beide koren weer optimaal tot hun recht en kan het publiek zich laten onderdompelen in de weldaad van vrolijke meezingers, emotionele Ierse ballades en Duitse schlagers. Ieder koor is uniek in zijn soort en daardoor ontstaat er een zeer gevarieerd programma. Voor de liefhebbers een niet te missen kans voor weer een onvergetelijke avond.
Het Theaterconcert begint om 20.00 uur. Entreekosten zijn 15 euro, inclusief garderobe en één keer koffie/thee voor aanvang van het concert. Kaartverkoop vindt plaats via de reserveringslijn van het theater: 0523-280350 of via email: info@voorveghter.nl.








