De brandweerlieden zullen op 2 juni hoe dan ook de Alpe d'Huez voor het KWF bedwingen, want
De brandweerlieden zullen op 2 juni hoe dan ook de Alpe d'Huez voor het KWF bedwingen, want "opgeven is geen optie" Mascha Westenberg

Brandweerlieden in actie voor het KWF

za 16 april 2022 Hardenberg

Om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor KWF Kankerbestrijding doen Wilfrid Pappot en Mascha Westenberg van de brandweergroep uit Dedemsvaart, samen met collega’s uit onder meer Hardenberg, Slagharen, Nieuwleusen en Zwolle mee aan de Alpe d’HuZes, het jaarlijkse sportieve evenement, waarbij zoveel mogelijk geld wordt ingezameld voor onderzoek naar kanker en naar verbetering van de kwaliteit van leven van mensen met kanker. In dit kader wordt op vrijdag 13 mei een veiling met bingo gehouden bij Dina’s Fellows aan de Moerheimstraat 144 in Dedemsvaart. Aanvang 19.30 uur.

De brandweerlieden  vertrekken 30 mei naar de Franse Alpen om op 2 juni de berg, hetzij lopend of fietsend, (meermaals) te bedwingen onder de slogan: opgeven is geen optie.  Mascha is een hardloopster en heeft als streven om 3 keer hardlopend de berg op te gaan. “Iedereen heeft zijn eigen motivatie, gedrevenheid, om mee te doen, maar allemaal hebben zij hetzelfde streven en dat is zoveel mogelijk geld ophalen voor het KWF voor onderzoek naar kanker,” licht Mascha haar idee voor de veiling/bingo toe. 

Mooie prijzen

Publiek kan hieraan meedoen voor 12,50 euro inclusief koffie/thee met iets lekkers. De deelnemers krijgen 3 bingokaarten. Per kaart worden er 4 rondes gespeeld, waarbij mooie prijzen gewonnen kunnen worden. Tussen de bedrijven door worden er diverse kado-pakketten, dinerbonnen, diverse (hotel)overnachtingen of andere uitjes geveild. Wil je zeker zijn van deelname? Geef je dan op via m.westenberg@vrijsselland.nl onder vermelding van het aantal personen. Opgeven kan ook bij Dina’s Fellows. Mascha hoopt op een mooie opbrengst voor het KWF, maar weet als ‘ervaringsdeskundige’ dat elkaar niet verliezen met betrekking tot dit doel de grootste winst is. 

Afbeelding
De Fiets4daagse gaat weer van start Hardenberg 1 uur geleden
Groot gat in dak na blikseminslag, afgedekt met plastic
Blikseminslag veroorzaakt dakbrand in woning in Baalder Hardenberg 5 uur geleden
Hervormde kerk aan de Brink te Den Ham
Klein concert in den Ham Twenterand 6 uur geleden
Afbeelding
Loshangende takken zorgen voor wegafsluiting in Dedemsvaart Hardenberg 6 uur geleden
Afbeelding
Landelijke Open Imkerijdagen in Ommen: neem een kijkje in de wereld van de honingbij Ommen 27 jun, 15:25
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda