Afbeelding

Verkiezingsdebat gemeente Hardenberg live te volgen

wo 9 maart 2022 Hardenberg

Op donderdag 10 maart om 20.00 uur organiseert de gemeente Hardenberg een verkiezingsdebat samen met omroep NOOS en theater De Voorveghter. Het debat wordt live uitgezonden via omroep Noos en via de website en social media kanalen van de gemeente.

Inwoners kunnen meedoen met het debat door hun vragen vooraf en tijdens de uitzending door te geven. Via sms of Whatsapp, 06 468 05 094 of mail debat2022@hardenberg.nl

Alle 8 partijen die meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen zijn van de partij. Onder leiding van voormalig RTV Oost-presentator Maurice Velthuis, gaan de lijsttrekkers met elkaar in debat. Het debat is iets anders van opzet dan voorgaande jaren. Doel is om de kijkers op een makkelijke en snelle manier inzicht te geven in de partijen, hun lijsttrekkers en waar ze voor staan en gaan. Door het live uitzenden via verschillende kanalen kunnen zo veel mogelijk inwoners het debat volgen. De uitzending bestaat uit 3 delen. Deel 1 is een introductie van de lijsttrekkers met een filmpje. Deel 2 is de warming-up: een korte ronde om snel een beeld te krijgen of de partijen voor of tegen zijn. Deel 3 is het debat, waar de lijsttrekkers in 8 korte rondes van 5 minuten met elkaar in debat gaan over verschillende stellingen.

Afbeelding
Ongeval op kruising Esweg en Magelerweg in Den Ham Twenterand 10 uur geleden
Afbeelding
Elfde editie Vechtival bij De Koppel Hardenberg 13 uur geleden
Afbeelding
Groep 8 Casper Diemerschool in actie Nieuws Ingezonden 15 uur geleden
Afbeelding
Stilstaan bij de inzet van de veteranen Hardenberg 15 uur geleden
Afbeelding
Gerard Heuven wint de Inspiratievlucht Hardenberg 15 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda