Afbeelding

Mannengroep in het Vechtgenotenhuis

ma 7 maart 2022 Hardenberg

Wanneer je als man in aanraking komt met kanker, kom je waarschijnlijk niet op het idee om naar een inloophuis te gaan om daarover te praten met anderen. Mannen hebben vaak een andere manier om iets ergs wat ze overkomt te verwerken. Praten over gevoelens is dan lastig, ook al hebben mannen vanzelfsprekend ook deze behoefte. Ook mannen hebben vragen over allerlei zaken als je geconfronteerd bent met kanker.

Om deze drempel te verlagen gaat Stichting Vechtgenoten in het Vechtgenotenhuis starten met een mannengroep. Of je nu zelf kanker hebt of het hebt gehad, of je naaste heeft kanker of heeft het gehad of is eraan overleden. Stichting Vechtgenoten wil elke maand een speciale mannenactiviteit organiseren.

Bij Stichting Vechtgenoten zijn meerdere mannen vrijwilliger. Karel Hogenkamp en Henrik Koekkoek (zij verloren beiden hun vrouw aan kanker) willen graag, samen met andere mannen, activiteiten gaan organiseren speciaal op mannen afgestemd. Dit zullen vooral doe-activiteiten worden die mannen aanspreken. 

Hierbij valt te denken aan sportieve activiteiten in de natuur van het mooie Vechtdal, zoals fietsen (MTB of racefiets), wandelen, kanoën, etc. Maar ook sociale, culturele of creatieve activiteiten, zoals bier- of wijnproeverij, samen koken en eten, bezoek aan verschillende natuur of culturele gelegenheden of bedrijven in het Vechtdal, etc.

De bedoeling is om één keer in de maand met de mannengroep af te spreken. Afhankelijk van de activiteit zal dat een avond op een doordeweekse dag of een dag in het weekend worden. Wij willen graag voor de eerste keer mannen uitnodigen op donderdag 17 maart 2022 van 19.30 uur tot 21.30 uur om samen van gedachten te wisselen over een eerste activiteit en de invulling van de mannengroep “De Vechtgenoten”.

Je kunt je aanmelden via activiteiten@vechtgenoten.nl of bellen met 06-39032263. Wij zien jullie graag bij de eerste mannenavond van Stichting Vechtgenoten in Ommen op 17 maart 2022. Voor informatie: www.vechtgenoten.nl.

Spelers zijn: John Slettenhaar, Rudi Overweg, Hans Overweg, Henk Jans en Piet Kok (deze ontbreekt op de foto)
Flierefluiters 1 kampioen buurtbiljarten. Sport Ingezonden 4 uur geleden
Afbeelding
The Big Mix Music Festival op 30 mei in Slagharen Nieuws Ingezonden 4 uur geleden
Afbeelding
Vechtdal College Ommen fietst voor KWF Ommen 7 uur geleden
Afbeelding
Zomertennis in Dedemsvaart Sport Ingezonden 8 uur geleden
High school students walking on stairs between lessons in college building,sad schoolgirl sitting alone on staircase
Workshop Eerste Hulp bij Psychische Klachten in Hardenberg Hardenberg 8 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda