De cheque van 500 euro namens de SHH werd onder grote dankzegging in de bibliotheek in ontvangst genomen.
De cheque van 500 euro namens de SHH werd onder grote dankzegging in de bibliotheek in ontvangst genomen. SHH

SHH steunt ‘Lezen en Schrijven’

ma 21 februari 2022 Hardenberg

De stichting Lezen en Schrijven, locatie Hardenberg heeft afgelopen week een donatie van 500 euro gekregen van de Stichting Huurdersbelangen Hardenberg (SHH). SHH  vertegenwoordigt de belangen van huurders van woningstichting Vechtdal Wonen en reikt elk jaar 500,00 uit aan een goed doel in de gemeente Hardenberg. Op die manier wil SHH een steun zijn op lokaal niveau. 

De SHH neemt onder andere deel aan de gesprekken met de gemeente Hardenberg en Vechtdal Wonen over de zogenaamde prestatieafspraken. In deze gesprekken worden afspraken vastgelegd op bijvoorbeeld het gebied van woningbouw voor de komende jaren.  Als goede doel koos SHH voor de stichting Lezen en Schrijven omdat zij een samenleving waarin iedereen meedoet belangrijk vindt. “Daar hebben we allemaal wat aan.” In Nederland hebben 2,5 miljoen volwassenen moeite met lezen, schrijven, rekenen of digitale vaardigheden. Stichting Lezen en Schrijven zet zich ervoor in dat iedereen kan lezen, schrijven, rekenen en omgaan met een computer of smartphone. 

Afbeelding
33.000 Tegels ingeleverd voor het NK Tegelwippen Hardenberg 4 uur geleden
Afbeelding
Lions brengt 20.000 euro aan oogapparatuur naar oorlogskliniek in Kyiv Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Duurzame zorg bij het Vrouw Kind Centrum van Saxenburgh: “Alle kleine stappen samen maken verschil Hardenberg 8 uur geleden
Afbeelding
Geen tijdelijke spoednoodopvang in Laarbos Ommen 9 uur geleden
De zelfgemaakte poppenwagen werd op 5 december 2000 meteen volgeladen met poppen en knuffels om ermee op pad te gaan.
Verhalen op zolder komen tot leven Hardenberg 9 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda