Afbeelding

“Ik en mijn droom” start in Vogelbuurt

ma 21 februari 2022 Hardenberg

In samenwerking met het jongerenwerk van De Stuw, Vechtdal Wonen en het VSB Fonds wordt binnenkort in de Vogelbuurt in Dedemsvaart het project: “Ik en mijn droom” opgestart.

Voor het project is jongerenwerker en voortrekker van het project, Jolien van de Belt van de Wolfskuil in Ommen, op zoek naar tien deelnemers tussen de 11 en 15 jaar uit de vogelbuurt, die een droom hebben. “Samen met de jongeren gaan we proberen hun droom te realiseren. Het project gaat er vooral om dat je leert wat je zelf kunt doen om dichter bij je doel te komen. Of op zijn minst heel veel stappen te zetten richting het realiseren van deze droom”, vertelt de jongerenwerkster. 

Meedoen

Zij roept jongeren uit de wijk op om zich voor deelname aan te melden. Dat kan via de website wolfskuil.nl/ikenmijndroom of tijdens een ontmoeting met de initiatiefnemer op woensdag 23 februari tussen 14.00 en 15.30 uur op het sportveldje aan de Buizerdweg in Dedemsvaart.

Spelers zijn: John Slettenhaar, Rudi Overweg, Hans Overweg, Henk Jans en Piet Kok (deze ontbreekt op de foto)
Flierefluiters 1 kampioen buurtbiljarten. Sport Ingezonden 4 uur geleden
Afbeelding
The Big Mix Music Festival op 30 mei in Slagharen Nieuws Ingezonden 4 uur geleden
Afbeelding
Vechtdal College Ommen fietst voor KWF Ommen 7 uur geleden
Afbeelding
Zomertennis in Dedemsvaart Sport Ingezonden 8 uur geleden
High school students walking on stairs between lessons in college building,sad schoolgirl sitting alone on staircase
Workshop Eerste Hulp bij Psychische Klachten in Hardenberg Hardenberg 8 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda