Afbeelding

Klik ’m aan helpt met digitale vaardigheden

ma 10 januari 2022 Hardenberg

Jezelf redden op de computer, tablet of smartphone. Dat is niet altijd vanzelfsprekend voor iedereen. De maatschappij vraagt steeds meer digitale vaardigheden van ons. Bibliotheken helpen iedereen die dat nodig heeft om aan te haken bij de digitale samenleving en volwaardig mee te doen. Hoe dat gaat, is te zien in de nieuwe zevendelige tv-serie Klik ’m aan. De eerste aflevering is op donderdag 13 januari te zien op RTV Oost om 17.30 uur.

In Klik ’m aan gaat presentator Daniel Godinho Veiga in gesprek met mensen over hun digitale kennis. Verschillende onderwerpen worden op een laagdrempelige manier behandeld. Hoe werkt een tablet of een computer, wat kun je met WhatsApp en hoe maak je een digitaal fotoalbum? Ook is er aandacht voor digitale zorg van specialist of huisarts, inloggen met DigiD en wordt uitgelegd hoe je je veilig op het internet kunt begeven.

Daniel volgt mensen die niet langer aan de zijlijn willen blijven staan en zich willen kunnen redden op de computer en smartphone. Zij willen bijvoorbeeld FaceTimen met kleinkinderen, een cadeautje online kopen, online bankieren. Verschillende bibliotheken in Overijssel werkten mee bij het maken van de afleveringen.

Meer informatie over de uitzendingen en de tijdstippen van Klik ’m aan vind je op www.rtvoost.nl/klikaan.

Foto uit het achief. Meer voor mannen 2025
Meer voor Mannen Ommen 3 uur geleden
Afbeelding
Gramsbergen vormt het decor voor een groots muzikaal spektakel tijdens Mega Concert 2026 Hardenberg 5 uur geleden
Afbeelding
Droog grasland van 150 vierkante meter in brand Hardenberg 7 uur geleden
Afbeelding
Twee personen naar ziekenhuis na ongeval Hardenberg 9 uur geleden
Afbeelding
Tour de Mans Orgelconcert Ommen 10 uur geleden
Digitale krant

Agenda

Meer Agenda